Genel

Apple Beats Studio Buds+, IMDA sertifikası alır almaz piyasaya sürülebilir

Apple, yeni Beat kulaklıklar üzerinde çalışıyor ve geçen ay iOS 16.4 Release Candidate sürümünde bunun izleri bulundu. Kulaklıkların Beats Studio Buds+ isminde olacağı ve 2021 yılında piyasaya sürülen orjinal Studio Buds kulaklıklarına bir güncelleme olarak sunulacağı varsayım ediliyor. Şimdi resmi bir açıklama olmasa da kulaklıklar IMDA sertifikası aldılar, bu da lansmana bir adım daha yaklaştıklarını gösteriyor.

IMDA sertifikası, kulaklıklarla ilgili rastgele bir özel detay vermiyor. Endonezya otoritesi, Beats Studio Buds+ kulaklıklarını A2872 ve A2871 model numaraları ile listeliyor ve bu kadar bilgiye sahibiz. Kulaklıklar, yakın vakitte FCC web sitesinde de görüldü fakat orada da farklı bir bilgi bulunmadı.

Apple Beats Studio Buds+, IMDA sertifikası alır almaz piyasaya sürülebilir

Neyse ki, kulaklıklar geçen ay IOS 16.4 Release Candidate sürümünde birtakım kıymetli özelliklerle ortaya çıktı. Studio Buds+ kulaklıklarının yepyeni Beats yongasının tersine Apple yongası içereceği keşfedildi. Yeni yonga, “Hey Siri” aracılığıyla sesli komutlar, aygıt otomatik geçişleri ve ses paylaşımı üzere yeni özellikler sunacak.

Kulaklıkların faal gürültü tedbire ve şeffaflık modu üzere standart özellikler sunması bekleniyor. Sızdırılan bir imajda, Beats kulaklıklarının play / pause medya denetimlerine ve gürültü engelleme modları ortasında geçiş yapmak için basılı tutma seçeneğine sahip olduğu görülebilir. TWS, yeni siyah bir renkte ve altın ayrıntılarla göze çarparken, dizaynının geri kalanı öncülüne nazaran temel olarak tıpkı kalıyor. Öbür özellikler hakkında şimdi bilgi yok.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.