Genel

Bilgisayarları saklayın: Crysis 4 duyuruldu

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Crytek‘in yaptığı, oyun dünyasının en tanınan serilerinden biri olan ve bilhassa ülkemizde bir epey sevilen Crysis’in devam oyunu duyuruldu.

Crysis 4 Duyuruldu

Geçtiğimiz saatlerde evvel Çin’de Crysis 4’ten bir görsel paylaşıldı, akabinde da Crytek resmi olarak dördüncü oyun için görüntü paylaştı ve Crysis 4’ü duyurdu. Ne yazık ki şu an için oyuna dair hiçbir ayrıntı bilinmiyor. Fragman da sırf bir duyuru fragmanı olduğu için bir mana çıkarmak çok da gerçek olmaz.

Crysis serisinin her oyunu bildiğiniz üzere bilgisayarları zorlayan oyunlar olmuştu. Bilhassa üçüncü oyunun çıktığı periyot bu özelliği ile uzun bir mühlet gündemde kalmıştı. Günümüzde bile güçlü bilgisayarlar için “Crysis 3’ü açabilir mi?” latifesi yapılıyor. Yeni oyunda umuyoruz ki hoş bir opitimizasyon ve kaliteli bir görsellik bizleri bekliyor olur.

Hepsinden öte Crysis serisinin bizler için farklı bir yeri olduğunu da belirtmekte yarar var. Bildiğiniz üzere Yerli Kardeşler’den gelen bu oyun serisi, Türkçe dublaj seçeneğiyle birçok Türk oyuncunun beğenesini kazanmıştı. Yeni oyunda da umuyoruz ki bir yerelleştirme görebiliriz. Oyunun duyuru fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.