Genel

Bilyeleriniz yarışsın siz seyredin

Hafta sonu için gündelik stilde diyebileceğimiz seyir zevki sunan bir taşınabilir oyun arıyorsanız World Marbles League bilyelerin menajerlik oyunu diyebileceğimiz usulüyle hoşunuza gidebilir.

World Marbles League neler sunuyor?

World Marbles League sahip olduğunuz bilyeleri yarıştırdığınız ve dünya çapında oyuncularla kapıştığınız bir yarış oyunu. Farklı olarak sizin bilyelere bir müdahaleniz olmuyor ve yalnızca yaptığınız geliştirmeler işe yarıyor.

16 kişi ile yapılan maçlarda iştirak fiyatı havuzda toplanıyor ve birinci 5 bireye paylaştırılıyor. Daima aşağı ve üst giden pistlerde bilyenizin şanslı olması gerekiyor. Önünüz boş olduğunda birinci beşe girme talihiniz var.

Belli aralıklarla boost olan bilyeniz bu sayede hızlanıyor lakin önünüzde bilyeler varsa bu sefer onlara çarpıp onları hızlandırıyorsunuz. Aksi durumda siz hızlanıyorsunuz. Ya da çok sıkışınca sizi pist dışına atabiliyorlar. Yarış dışı kalmamak için havuza para eklemeniz gerekiyor.

Maç sonuna kadar yalnızca izlediğiniz oyunda bilyenizin hareket kabiliyetini geliştirerek bahtınızı arttırmaya çalışıyorsunuz. Düzey atlayarak topladığınız puanlar burada işe yarıyor. Şimdilik yalnızca yarış modu var ve yakında yalnızca bir kişinin kazandığı ralli modu da oyuna eklenecek.

Dünya mermerler lig mobirix Klasik Fiyatsız 59M

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.