Genel

Elden Ring’ten hoş haber: Oyunun imali tamamlandı

Yayıncılığını Bandai Namco’nun yaptığı, geliştiriciliğini ise FromSoftware’in yaptığı aksiyon RPG çeşidindeki oyun Elden Ring’ten hoş haber geldi.

Geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamaya nazaran Elden Rig’in üretimi tamamlandı. Bundan sonra sırf oyunun dağıtım etabı kaldı. Kısaca artık oyun bir erteleme yaşamayacak. Elden Ring; PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X|S için 25 Şubat 2022’de çıkış yapacak. Oyunun ayrıntılarını ve son fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Elden Ring Ayrıntıları

Heyecanla Dolu Devasa Bir Dünya
Çeşitli olayları içinde barındıran açık toprakların, karmaşık ve üç boyutlu dizaynlara sahip büyük zindanlarla buluştuğu devasa bir dünya. Seyahatlerin sırasında, bilinmeyeni keşfetmenin ve tehditlerin üstesinden gelmenin verdiği o tatmin edici muvaffakiyetim hissi seni bekliyor.

Karakterini Oluştur
Karakterinin görünüşünü özelleştirebilmenin yanı sıra kuşanabildiğin silahlardan, zırhlardan ve büyülerden de dilediğin kombinasyonu oluşturabilirsin. Karakterini oyun biçimine nazaran şekillendirebilir, istersen güçlü bir savaşçı olmak için fizikî gücünü arttırabilir, istersen de bir büyü ustası olabilirsin.

Bir Efsaneden Esinlenilmiş Destansı Bir Drama
Kesimler halinde işlenen çok katmanlı bir öykü. Karakterlerin çeşitli kanılarının Lands Between’de kesiştiği destansı bir drama.

Seni Dolaylı Olarak Diğerlerine Bağlayan Eşsiz Bir Çevrimiçi Tecrübe
Öbür oyuncularla direkt etkileşime geçebileceğin ve birlikte seyahat edebileceğiniz çok oyunculu modun yanı sıra oyun, diğerlerinin varlığını hissetmeni sağlayacak eşsiz bir eşzamansız çevrimiçi ögesi da destekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.