Genel

En yüksek menzile sahip Elektrikli Scooter modelleri! Tam 110 km!

Elektrikli scooterlar, kısa aralıkları kat etmenin yahut bir metro istasyonundan bir otobüs durağına gitmenin kusursuz bir yoludur. Ne bisiklet ne de motosiklet fakat birebir derecede kullanışlı olan bu aygıtlar, bilhassa otomobiliniz yoksa duruma nazaran ânı kurtarabiliyor!

Örneğin işe giderken otobüsten indikten sonra metroya tam vaktinde yetişmek için birine atlayabilirsiniz. Dubai’nin etrafında yavaş seyir için özel e-scooter şeritleri olduğundan bahsetmiyorum bile. Yola çıkmadan evvel, binerken her vakit bir kask ve yansıtıcı bir yelek takmayı unutmayın.

Yol ve Sürüş Güvenliği Uzmanı Mert İntepe’nin, scooter kullanımı ile ilgili vermiş olduğu ikazlar şu biçimde; “Önce yaş, sonra tecrübe, ferdî esirgeyici ekipman ve eğitime gereksinim var. Eğitim almadan kullanmak ya da kalabalık bir trafikte kiralayarak ana sınırın üzerinde, sürat limitlerine dikkat etmeden, yanlış şerit seçimi ile ölümcül bir hasarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Zira bu tip araçlarda vücudunuz kaportadır.”

Elbette ülkemizde şimdi Dubai’deki üzere özel e-scooter şeritleri mevcut değil. Lakin Türkiye’de de Elektrikli Scooter kullanımı epeyce yaygınlaşıyor. Biz de Teknolojioku olarak bu manada, en yüksek menzil sunan Elektrikli Scooter modellerini sizler için listeledik. O denli ki; içlerinde 94km, 110 km üzere hayli şaşırtan menziller sunan modeller dahi mevcut.

En yüksek menzile sahip Elektrikli Scooter modelleri!

Xiaomi Mi Pro 2 – 45 km

Fiyat: 6.942,39 TL

Xiaomi Mi Pro 2 – 45 km

Motor Gücü (En Fazla):
600 W

Menzil (En Fazla):
45 km

Sürat (En Fazla):
25 km/s

Şarj Mühleti:
9 saat

Katlanabilme:
Var

Tırmanma Açısı:
20 °

Lastik Ebatı:
8.5 inç

Taşıma Kapasitesi:
100 kg

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.