Genel

Huawei P50 Pro ve P50 Pocket artık global pazarlarda satışta

Huawei P50 serisinin global sunumu Ocak ayının sonlarında başladı. Üretici, Asya Pasifik, Orta Doğu ve Afrika, Avrupa ve Güney Amerika’da Huawei P50 Pro ve Huawei P50 Pocket aygıtları için ön siparişler açtı.

Huawei P50 Pro ve P50 Pocket artık global pazarlarda satışta

Duyurudan iki hafta sonra, aygıtlar nihayet Sevgililer Günü için tam vaktinde satışa sunuldu. Her pazarın kendi muahedeleri var, lakin hepsinde fiyatsız giyilebilir aygıtlar, FreeBuds, garantiler ve abonelikler içeren paketler bulunuyor. Huawei P50 Pocket, şirketin birinci katlanabilir kapaklı modeli. Bildirimleri görmek için 1” diyagonal dış dairesel bir ekrana sahip.

P50 Pro, şirketin amiral gemisi akıllı telefonu. Huawei, global pazarda bir ölçü yer kaybederken, tekrar de etkileyici aygıtlar üretiyor. P serisi Fotoğraf odaklı bir seri ve bu telefon çıtayı bir sefer daha yükseltti. Kameralar en uygunları ortasında yer alırken, P50 Pro ayrıyeten hoş bir ekrana, pil performansına ve genel görünüme sahip. Huawei P50 Pocket, 12/512 GB bellek ve 1.599 Euro’ya mal olan altın tasarım olmak üzere iki farklı modelde geliyor. Ayrıyeten, 1.299 Euro’ya mal olan bir Beyaz seçeneği de var, lakin sırf 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip.

Huawei Fransa aygıtla birlikte FreeBuds Pro’yu bir ikram olarak veriyor ve ayrıyeten Adidas Runtastic için üç aylık bir abonelik olarak paketi de sunuyor. Almanya aygıtla birlikte Scale 3 Pro, Sound Joy hoparlörler yahut Watch GT 3 giyilebilir için indirimler sunuyor. Huawei P50 Pro, Altın yahut Siyah renkte 8/256 GB ile geliyor ve fiyatı 1,199 Euro. 50W kablosuz süratli şarjı destekliyor ve Huawei, uygun standlı şarj aygıtını 130€’luk orjinal fiyat yerine yalnızca 50€’ya satacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.