Genel

Huawei Smart Screen S3 Pro’yu tanıttı! Çinli üretici yıkılmıyor!

Zorlu bir süreçten geçen Çinli teknoloji devi Huawei, 17 Nisan’da düzenleyeceği eser lansmanında Smart Screen S3 Pro’yu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Huawei Smart Screen S3 Pro, akıllı çift çekirdekli işlemci gücü sunacak ve çok fonksiyonlu süreçler gerçekleştirecek. S3 Pro, görüntü görüşmeleri ve spor/fitness izlemesi için AI akıllı gözlere sahip olacak.

Smart Screen S3 Pro, tüm kenarlarında dar çerçeve sonları olan yüksek ekran-gövde oranına sahip. Huawei Smart Screen serisinin evvelki sürümü, MEMC süratli ve pürüzsüz teknoloji ve Honghu imaj kalitesi motoruyla donatılmıştı. Ayrıyeten dinamik kontrast teknolojisine ve kusursuz renk gösterimine sahipti. Akıllı ekran, 92% DCI-P3 sunuyordu ve yeni modelin bunu aşacağı düşünülüyor.

Smart Screen S serisi, dört adet 10W hoparlör ve iki adet 2W yüksek frekanslı hoparlöre sahip. Akıllı ekran, farklı frekanslarda ses içeriği kusursuz bir biçimde çıkarabilir.

Huawei Smart Screen S3 Pro’yu tanıttı! Çinli üretici yıkılmıyor!

Resmi duyurusu öncesi Huawei Smart Screen S3 Pro‘nun fiyatı hakkında şimdi ayrıntılar mevcut değil. Modelle ilgili bilinmeyen noktalar, 17 Nisan’da gerçekleştirilecek Huawei Eser Lansmanı Konferansı’nda açıklığa kavuşacak. Modelin global piyasalardaki mevcudiyeti de lansmanın akabinde bilinecek. 17 Nisan’daki tam eser lansman konferansı, tıpkı vakitte Huawei nova 11 serisinin de tanıtımını içerecek.

Huawei, son birkaç yıl içinde karşılaştığı sert zorluklardan kurtulurken, yeni eserleriyle ileriye gitmeyi umuyor. Lakin, özelliklerine karşın Smart Screen S3 Pro, piyasada esaslı markalarla rekabet etmek zorunda kalacak. Bu nedenle, modelin fiyatı daha fazla pazarlama açısından rekabetçi olmalıdır. Huawei Smart Screen S3 Pro’nun uygunluğu, yurtdışı pazarlarda da erişilebilirliği manasına gelebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.