Genel

Merakla beklenen Nothing Ear (2) satışa sunuldu

Geçtiğimiz hafta, Nothing markası Ear (1) ve Ear (stick) aygıtlarından sonra üçüncü ses aygıtı olan Ear (2) kablosuz kulaklıklarını tüm dünya için duyurdu. Son model, selefine kıyasla evreli olarak geliştirilmiş özelliklerle donatılmıştır. Nothing Ear (2) kulaklıkları aslında 28 Mart’tan itibaren satışa sunulacak, lakin bunun bir istisnasının olduğunu da belirtelim.

Nothing, Hindistan’da Ear (2) için 25 Mart yani bugün sonlu bir devir satışı duyurdu. Kulaklıkları açık satışa çıkmadan evvel elde etmek isteyen ilgili alıcılar, aygıtları bugün öğle 12’de Flipkart ve Myntra’dan alabilirler. Bu sonlu periyot satışı olduğu için aygıt, stoklar tükenene kadar mevcut olacak. Nothing Ear (2)’nin fiyatı ise 9.999 Rs olarak görünecek.

Nothing Ear (2), öncüsü üzere şeffaf tasarımı, bir sap ve silikon kulak uçları ile birebir kalıyor.

Merakla beklenen Nothing Ear (2) satışa sunuldu

Kulaklıklar yeni çift odacıklı dizayna sahip 11,6 mm dinamik şoföre sahip ve bu durum genel ses kalitesini artıracak değerli bir özellik. Kulaklık, akıllı adaptif gürültü engelleme ve şeffaflık modu dahil olmak üzere dört modda 40dB’ye kadar faal gürültü engelleme özelliğine sahiptir. Rüzgar gürültüsüne karşı artan direnç ve Clear Voice teknolojisi bulunur. Nothing Ear (2), Hi-Res ses, LHDC 5.0 kod çözücüler ve düşük gecikme modu sunar. Kulaklık, 485mAh’lik bir pil ünitesinden güç alır ve her kulaklığın 33mAh’lik bir hücresi vardır ve tek bir şarjda 6,3 saat kullanım müddeti sunar. Ayrıyeten, Google Fast Pair ve çift temas takviyesi de mevcuttur.

Nothing Ear (2), Hindistan’da sonlu bir periyot satışına sunulacak ve 28 Mart’ta tüm dünyada açık satışa çıkacak. Bu sonlu periyot satışı, müşterilere aygıtı elde etmek için erken bir fırsat sunarken, kulaklıkların Hindistan pazarında nasıl karşılandığını görmek açısından da değerli bir adım olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.