Genel

Millenicom’dan Şubat Ayına Özel Kampanya

Tüketicilere verdiği taahhütsüz internet hizmeti ile milyonlarca vatandaşın ilgisini çekmeyi başaran Millenicom, şubat ayına özel bir kampanya başlattı. Tüketiciler, bu kampanya kapsamında taahhüt vermedikleri 100 Mbps’lik paketlere, sırf 99,90 TL karşılığında sahip olabilecekler. Üstelik bu kampanya kapsamında hiçbir kısıtlama da yok.

Millenicom, sunduğu internet abonelik paketlerinin yanı sıra süratiyle da bilinen bir şirket. Bu bağlamda; başvuran tüketicilerin internet irtibat süreçleri sırf 72 saat içerisinde tamamlanıyor. Böylelikle haftalar boyunca internetsiz kalmamış oluyorsunuz. Üstelik Millenicom, yeni müşterilerinin 150 TL’ye kadar olan taahhüt cezalarını ödüyor. Şayet taahhüdünüzün bitmesine birkaç ay kaldıysa ve hizmetten şad değilseniz, ceza ödemeden Millenicom’a geçebileceksiniz. Öbür geçişlerde heyetim fiyatı olmadığını da söyleyelim.

Davet merkezi ile 7/24 kesintisiz hizmet

İnternet servis sağlayıcıların en büyük meselelerinden bir tanesi, yetersiz müşteri hizmetleridir. Aradığımız vakit ulaşamaz, ulaştığımız vakit da tahlil bulamayız. Bu durumun farkında olan Millenicom, 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz davet merkezi ve WhatsApp Dayanak Sınırı ile farkını gözler önüne seriyor. Direkt müşteri temsilcisine bağlanabileceğiz takviye sınırı sayesinde problemlerinize anında tahlil bulabilirsiniz.

Altyapı konusunda değerli çalışmalar sürdüren Millenicom’un dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi de SuperOnline altyapısı kullanıyor oluşu. Bu sayede; yaşadığınız lokasyondaki SuperOnline altyapısını kullanarak Millenicom’un sınırsız, fiber suratında internet tecrübesini yaşayabiliyorsunuz. SuperOnline altyapılı tüketiciler için de yeni bir kampanya başlatan şirket, 200 Mbps’ye kadar ulaşan yüksek süratli paketlerini sırf 199,90 TL’ye tüketicilerle buluşturuyor.

Şayet siz de Millenicom’un avantajlı paketleri ile tanışmak, altyapı ile alabileceğiniz azamî suratı sorgulamak ve Millenicom müşterisi olmak isterseniz, buradaki ilişkiyi kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.