Genel

MIUI 13 ile gelecek olan Redmi 10C resmileşiyor

Xiaomi, Redmi 10C isimli Redmi 9C akıllı telefonunun halefi üzerinde çalışıyor. Yaklaşan akıllı telefonun resmi lansman aktifliğinin yakın vakitte gerçekleşmesi bekleniyor. Daha evvel Redmi 10C akıllı telefonla ilgili kimi detaylı bilgiler paylaşılmıştı, artık ise tıpkı Redmi akıllı telefon ABD FCC sertifikasında tespit edildi. Bu da yakında çıkacak aygıt hakkında daha fazla bilgi ortaya koyuyor.

MIUI 13 ile gelecek olan Redmi 10C resmileşiyor

Redmi 10C, 220333QNY model numarasına sahip bir Xiaomi akıllı telefon. Aygıt ABD FCC sertifikasında listelendi. Birebir Redmi aygıtı daha evvel IMEI veritabanında listelenmişti. Burada aygıtın Xiaomi’nin en son MIUI 13 güncellemesi ile kutudan çıkacağı görülmüştü. Öte yandan, 220333QBI model numaralı aygıtın Hindistan versiyonunun da Hindistan’da yakında piyasaya çıkacağı netleşti. Redmi 9C’nin Hindistan’da Redmi 9 olarak piyasaya sürüldüğünü belirtmekte yarar var. Ve aygıtın Hindistan versiyonunun model numarası biraz farklı olduğu için Hindistan’da Redmi 10 olarak piyasaya sürülebilir.

Redmi 10C, Redmi 10A akıllı telefona kıyasla çok az değişiklik getirecek. Ayrıyeten Küresel, Çin ve Hindistan pazarında da piyasaya sürülecek. 50MP Samsung ISOCELL S5KJN1 yahut OmniVision OV50C birincil kamera, akabinde ikincil 8MP ultra geniş kamera ve 2MP makro kamera ile benzeri bir kamera sergileyecek. Tekrar MediaTek yonga seti tarafından desteklenecek. Şimdilik aygıt hakkında bilinenler bunlardan ibaret lakin yakında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.