Genel

MIUI 13’ün Beta problemleri gideriliyor!

Yeni gelecek arayüzünde daha az sorun olmasını isteyen Xiaomi, daha uygun bir kullanıcı tecrübesi sunabilmek için Xiaomi Notlar uygulamasında birtakım değişiklikler içeren yapı sürümü 22.1.13 ile tanımlanan yeni MIUI 13 beta güncellemesini kullanıma sunmaya başladı.

Değişiklik günlüğüne nazaran bu güncelleme, yapılacaklar listesindeki çerçevelerin kayması sıkıntısını optimize ediyor. Ayrıyeten üst ve alt ekranın, birtakım modeller ortasında bölündükten sonra steno fonksiyonunun olağandışı olması meselesini düzeltiyor.

Ayrıyeten Redmi K30 5G ve Redmi K30i 5G, makul senaryolarda kurtarma sürecinin tekrar başlatılması sorunu nedeniyle beta uygulaması bugün askıya alındı. Sistem kararlılığının daha fazla test edilmesi nedeniyle Redmi Note 10 Pro 5G‘nin de test sonuçları daha sonra yayınlanacak.

Xiaomi Notlar Uygulaması

  • Yapılacaklar listesindeki kayan çerçeve problemini optimize edin
  • Birtakım modellerde üst ve alt ekran bölündükten sonra stenografi fonksiyonunun olağandışı olması sorunu düzeltildi.

Not:

  • Android’in ana sürüm yükseltmesi nedeniyle, Redmi Note 11 Pro ve Redmi Note 11 Pro+, 13 Aralık 2021’den itibaren dahili beta sürümünü askıya alacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
  • Android’in ana sürüm yükseltmesi nedeniyle Redmi Note 11 5G’nin, 4 Ocak 2022’den itibaren dahili beta sürümünü askıya alınacaktır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
  • Mi hayranlarına nispeten daha yeterli bir kullanıcı tecrübesi yaşatmak için Redmi K30 5G ve Redmi K30i 5G, makul senaryolarda kurtarmanın tekrar başlatılması sorunu nedeniyle bugün askıya alındı. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
  • Mi Fan arkadaşlarına nispeten daha yeterli bir kullanıcı tecrübesi sağlamak için MIX FOLD askıya alındı. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
  • Mi hayranlarına nispeten daha düzgün bir tecrübe yaşatmak için Redmi Note 10 Pro 5G, sistem kararlılığını daha fazla test ediliyor ve sonuçlar daha sonra açıklanacak, anlayışınız için teşekkür ederiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.