Genel

Netflix’in Viking dizisi Vikings: Valhalla’dan yeni fragman paylaşıldı

Dünyanın en tanınan görüntü akış platformlarından biri olan Netflix, yeni Viking dizisi olan Vikings Valhalla‘dan fragman paylaştı.

Pera Palas’ta Gece Yarısı’ndan birinci fragman geldi

8 sa. evvel eklendi

Günümüzün en tanınan üretimlerinden biri olan Vikings dizisinden 100 yıl sonra geçecek olan Netflix dizisi Vikings: Valhalla‘da, Danimarka Hükümdarı Canute ve İskandinav kaşif Leif Erikson üzere tarihi isimler bulunacak. Dizinin 24 kısımdan oluşacak ve 25 Şubat 2022’de yayınlanacak.

Vikings dizisinin yaratıcısı Michael Hirst, bu dizinin yönetici imalcisi olacak. Vikings: Valhalla‘nın yaratıcılığını ve baş müellifliğini ise Jeb Stuart üstlenecek. Dizinin oyuncu takımında Sam Corlett, Frida Gustavsson, Leo Suter, Bradley Freegard, Jóhannes Jóhannesson, Laura Berlin, David Oakes, Caroline Henderson, Pollyanna McIntosh ve Asbjørn Krogh Nissen bulunuyor.

Vikings: Valhalla Yeni Fragman

Bin yılı aşkın bir mühlet evvel, 11. yüzyılın birinci yıllarında geçen VIKINGS: VALHALLA gelmiş geçmiş en ünlü Vikinglerden bazılarının kahramanca maceralarını bahis alıyor. Bu isimler ortasında efsanevi kâşif Leif Eriksson (Sam Corlett), onun mert ve başının dikine giden kız kardeşi Freydis Eriksdotter (Frida Gustavsson) ve Kuzey’in hırslı prensi Harald Sigurdsson (Leo Suter) var. Hem Vikingler ve İngiliz asilleri ortasındaki tansiyonun kanlı bir kırılma noktasına ulaşması hem de Vikinglerin kendi içlerinde birbiriyle çatışan Hristiyan ve pagan inançları nedeniyle uyuşmazlığa düşmeleriyle bu üç Viking, destansı bir seyahate başlar. Hayatta kalmak ve zafer kazanmak için dövüşmek zorunda oldukları bu seyahat, onları okyanuslar aşıp savaş meydanlarından geçerek Kattegat’tan İngiltere’ye ve ötesine taşıyacaktır.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Vikings: Valhalla’dan yeni fragman paylaşıldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.