Genel

Realme 9 Pro+ renk değiştiren dizaynıyla canlı görüntülendi!

Realme 9 Pro+ 16 Şubat’ta geliyor ve Sunrise Blue varyantı, güneş ışığına maruz kaldığında art panelin kapağını açık maviden kırmızıya değiştiren Light Shift Design’a sahip olacak. Realme 9 Pro+ renk değiştiren dizaynıyla canlı görüntülendi!

Realme 9 Pro+ renk değiştiren dizaynıyla canlı görüntülendi!

Realme 9 Pro+‘nun Sunrise Blue varyantı, güneş ışığına maruz kaldığında renk değiştiriyor. Bu sürümü daha evvel resmi görüntülerde görmüştük, fakat bir Realme çalışanı tarafından paylaşılan canlı manzaraları artık bize telefonun rengini değiştirmeden evvel ve sonra daha da âlâ bakmamızı sağlıyor. Bunları aşağıda görebilirsiniz.

Fotoğraflar, Sunrise Blue modelinin art kapağında daha evvel Realme 6 ve Realme GT 5G’nin Dashing Blue ve Dashing Silver renk versiyonlarında gördüğümüze misal kuyruklu yıldız gibisi, ışıltılı bir dizayna sahip olduğunu gösteriyor. Ayrıyeten, güneş ışığı altında sırf art kapağın renginin değiştiğine dikkat edin. Kamera kurulumunun yer aldığı kısım mavi kalıyor. Birkaç fotoğraf, altta bir USB-C temas noktası, bir mikrofon ve bir hoparlörle birleştirilen 3,5 mm kulaklık jakının varlığını da doğruluyor.

Şirket Realme, 9 Pro+‘ın teknik özelliklerini şimdi detaylı olarak açıklamadı, lakin aygıtın Dimensity 920 SoC, Android 12 tabanlı Realme UI 3.0, AMOLED ekran, ekran içi parmak izi okuyucu ve kalp atış suratı üzere birkaç özelliği açıkladı. Gerideki üçlü kamera kurulumunun, OIS’li 50MP Sony IMX766 ünitesi tarafından yönetilecek olduğunu da ayrıyeten belirtelim.

Realme’nin önümüzdeki Çarşamba günü 9 Pro+ modelini tanıtması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.