Genel

Revo Uninstaller Ne İşe Fayda, Nasıl Kullanılır?

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarımıza onlarca yazılım yükler ve kaldırırız. Kaldırma süreci için Windows’un dahili program kaldırma aracı birçok vakit kafidir. Fakat kimi yazılımlar sistemin farklı klasörlerinde iz yani artık belgeler bırakır. Bu evraklardan kurtulmak ve geride hiçbir iz bırakmadan program silmek için Revo Uninstaller yazılımını fiyatsız olarak kullanabilirsiniz.

Pek çok kullanıcı için Revo Uninstaller üzere bir yazılım kullanmak çok gerekli görünmeyebilir lakin bir türlü silemediğiniz bir programla karşılaştığınız vakit bu yazılımın kıymetini anlayacaksınız. Son derece kolay bir arayüze sahip olan Revo Uninstaller, kolay kolay kullanılabiliyor. Gelin Revo Uninstaller nedir, ne işe fayda, nasıl kullanılır ve en değerlisi inançlı mi üzere merak edilen soruları yakından inceleyelim.

Revo Uninstaller nedir, ne işe fayda?

Revo Uninstaller, VS Revo Group tarafından geliştirilen ve Windows işletim sisteminin dahili program kaldırma aracına alternatif olarak üretilmiş bir yazılımdır. Temel olarak Windows aracı ile tıpkı misyonu yapar, program kaldırır. Lakin dahili program kaldırma aracının tam olarak silemediği programları da kaldırabilir.

Pek çok uygulama Windows program kaldırma aracı ile sıkıntısız bir formda silinebilir. Lakin kimileri, sistemin pek çok farklı klasöründe iz yani artık belge bırakabilir. Revo Uninstaller ile tüm bu programları geride hiçbir iz bırakmadan silebilir ve geride hiçbir artık evrak kalmadığından emin olabilirsiniz.

Revo Uninstaller nasıl kullanılır?

  • Adım #1: Buradan Revo Uninstaller yazılımını indirin ve heyetimi tamamlayın.
  • Adım #2: Yazılımı açın.
  • Adım #3: Silmek istediğiniz programı seçin.
  • Adım #4: Moderate modunu seçin.
  • Adım #5: Silme sürecini tamamlayın.
  • Adım #6: Revo Uninstaller yazılımını tekrar açın.
  • Adım #7: Scan butonuna tıklayın.
  • Adım #8: Yazılımın bilgisayarınızı taramasına müsaade verin.
  • Adım #9: Silinen programla ilgili iz bulmadıysa süreç tamam.
  • Adım #10: Silinen programla ilgili iz bulduysa silme sürecini onaylayın.

Revo Uninstaller yazılımı ile Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınızdaki programları geride rastgele bir iz yani artık belge bırakmadan silmek için üstteki adımları izlemeniz kâfi. Kelam konusu programı sildikten sonra tarama süreci yapmanız son derece değerli zira yazılım lakin o formda artık belgeleri bulabilir.

Silme modunu moderate olarak seçmeniz öneriliyor. Fakat bu modda silme sürecini tamamlayamıyorsanız farklı modları tercih edebilirsiniz. Revo Uninstaller ile gerçekleştirdiğiniz silme süreci sonrası kelam konusu programın bilgisayarınızdan büsbütün kaldırılacağını ve en temel bilgilerin bile silineceğini unutmayın. Yükleme evrakınız varsa sildiğiniz programı tekrar yükleyebilirsiniz.

Revo Uninstaller yazılımının fiyatlı ve fiyatsız versiyonları bulunuyor. Fiyatsız versiyonu ile birebir anda sırf bir program silebilirsiniz. Revo Uninstaller, hiçbir programı silinmeye zorlayamaz. Düşük boyutlu olması nedeniyle pek çok bilgisayarda muvaffakiyetle çalışabilir. Temel kullanım dışında farklı hizmetler almak istiyorsanız yazılımın fiyatlı versiyonlarını inceleyebilirsiniz.

Revo Uninstaller inançlı mi?

Revo Uninstaller program kaldırma yazılımı hakkında şu an için yapılmış rastgele bir şikayet yok. Bu nedenle inançlı olduğunu söyleyebiliriz. Lakin Revo Uninstaller yükleme belgesini hangi kaynaktan indirdiğinize dikkat edin. Emniyetli olmayan kaynaklardan indirdiğiniz yükleme evrakları yanında birtakım berbat emelli yazılımlar ve virüs taşıyan belgeler da getiriyor olabilir.

Revo Uninstaller kullanmalı mıyım?

Revo Uninstaller üzere bir yazılım kullanmak büsbütün kullanıcının insiyatifine kalmış bir durumdur. Zira hem Windows hem de öteki işletim sistemleri dahili olarak bir program kaldırma aracı sunar. İşletim sistemleri tarafından sunulan program kaldırma araçları birden fazla program üzerinde tesirli bir kaldırma süreci sunarlar.

Bilgisayarınıza yüklemiş olduğunuz kimi programlar, uygulamalar, yazılımlar ve oyunlar sistemin dört bir köşesine yayılır ve temel ayarlar üzerinde değişiklikler yaparlar. Bu tıp programlar makûs niyetli değildir lakin kolay kolay silinmezler. Bu türlü bir durumla karşılaştığınız vakit elle arama yapmak yerine Revo Uninstaller yazılımını kullanarak geride kalan tüm izleri yani artık belgeleri otomatik olarak ortadan kaldırmanız mümkün.

Geride hiçbir iz bırakmadan program silmenizi sağlayan Revo Uninstaller nedir, ne işe fayda, nasıl kullanılır, inançlı mi üzere merak edilen soruları yanıtladık ve bu yazılım hakkında bilmeniz gereken ayrıntılardan bahsettik. Revo Uninstaller kullandıysanız tecrübenizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.