Genel

Söylentilere nazaran tanınan oyun Call of Duty: Warzone’un ikincisi geliyor

Geçtiğimiz saatlerde Bloomberg’ten Jason Schreir, PlayStation için de yayınlanacağından emin olduğu üç Call of Duty oyunu daha olduğunu söyledi. Akabinde da Tom Henderson bu oyunların ne olduğunu açıkladı.

Call of Duty: Warzone 2 Geliyor

Hem Battlefield hem de Call of Duty Vanguard’ın çıkışından evvel ismini birçok kere duyduğumuz Tom Henderson, 2023 yılında yayınlanması planlanan Call of Duty: Warzone 2 projesi üzerinde çalışıldığını söyledi. Bu oyun da yeniden mutabakat doğrultusunda PlayStation için de çıkış yapacak. 

Call of Duty: Warzone bildiğiniz üzere Call of Duty’nin fiyatsız online oyunu ve Activision’a önemli bir gelir sağladığını söylemek gerek.

Tom Henderson’ın açıkladığı başka iki oyundan biri ise bu yıl çıkması beklenen Çağdaş Warfare 2, başkası de önümüzdeki yıl çıkması beklenen Treyarch’ın geliştirdiği Call of Duty oyunu. Bu oyunlar Call of Duty’nin her yıl çıkış yapması üzerine heyeti yayın siyasetinin son oyunları olabilir. Bildiğiniz üzere Microsoft, satın alımdan sonra bu durumu değerlendirdiğini açıkladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.