Genel

Steve Jobs Archive, ünlü ismin anısına fiyatsız bir e-kitap yayınladı: Make Something Wonderful

Steve Jobs Archive tarafından bu ayın başlarında duyurulduğu üzere, Apple’ın kurucu ortağı Steve Jobs’un hayatıyla ilgili fiyatsız bir anı kitabı yayınlandı. Jobs’un geçmiş konuşmalarını, e-postalarını ve röportajlarını bir ortaya getiren ve Make Something Wonderful (Harika Bir Şey Yap) formunda isimlendirilen dijital anı kitabı, Arşiv’in yönetici yöneticisi Leslie Berlin tarafından düzenlendi.

Anılarda şirket içi toplantı dökümleri ve Apple kurucu ortağının çocukluk fotoğrafları da dahil olmak üzere az görülen kimi şeyler de yer alıyor. Kitap üç kısma ayrılmış ve Jobs’un hayatı boyunca meydana gelen değerli olayların bir vakit çizelgesi üzere göründüğü de söylenebilir. Örneğin, Steve Jobs’un çocukluğuna bakış açısı, Apple’dan atılması, NeXT ve Pixar tecrübesi…

Steve Jobs Archive, e-kitabı iPhone, iPad yahut Mac için Apple Books ve iştirakçi kütüphaneler için Libby uygulaması dahil olmak üzere birden çok kanal aracılığıyla kullanılabilir hale getirdi. Kullanıcılar ayrıyeten e-kitabı doğrudan Archive’in web sitesinden okuyabiliyor yahut yaklaşık 32 MB boyutunda EPUB belgesini indirebiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.