Genel

Şubat 2022’nin en düzgün art kameralı telefonları aşikâr oldu!

Şayet nitekim kaliteli art kameraya sahip bir telefon alırsanız, donanım ve yazılımdaki gelişmeler sayesinde, karmaşık ayarları yahut denetimleri öğrenmek zorunda kalmadan anında profesyonel görünümlü, tam HD çekimler yapabilirsiniz.

Elbette, fotoğrafçılığın en ileri noktasında kalmak istiyorsanız, en güzel DSLR’ler hala tercih etmeniz gereken yol olabilir. Fakat profesyonel değilseniz ve mükemmel çekimler yapmak istiyor, tatillerinizi kataloglamakla daha çok ilgileniyorsanız, o vakit sahip olduğunuz telefonun kamerası, Instagram’ınızın güzel görünmesini sağlamak için ziyadesiyle kâfi teknolojiye sahip olmalıdır.

Biz de Teknolojioku olarak Şubat 2022’nin en yeterli art kameralı telefonlarını sizler için bir ortaya getirdik. Telefonların yer aldığı bu listeyi oluştururken DxOmark‘ın değerlendirmelerini dikkate aldık.

Şubat 2022’nin en düzgün art kameralı telefonları!

10- Xiaomi Mi 10 Ultra

DxOMark Puanı: 133

Art Kamera: 48 MP + 12 MP + 48 MP + 20 MP
Ön Kamera: 20 MP

9- Asus Smartphone for Snapdragon Insiders 133 CAMERA

DxOMark Puanı: 135

Art Kamera: 64 Megapiksel ana, 12 Megapiksel makro fotoğraflar çekebilen geniş açılı lens, OIS ve 3x optik zoom özellikli 8 Megapiksel telefoto olmak üzere toplam üçlü kamera heyetimi bulunuyor.

Ön Kamera: 24 Megapiksel

8- Vivo X70 Pro+

DxOMark Puanı: 135

Art Kamera: 50+48+12+8 Megapiksel (tümü OIS destekli)

Ön Kamera:32 Megapiksel

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.