Genel

Toshiba Z870 MiniLED 4K oyun TV’si duyuruldu

Toshiba, oyuncuları hedefleyen Z870 MiniLED 4K TV serisini duyurdu. Toshiba, aygıtı oyun için ülkü kılan 144 Hz ekranla birlikte sunuyor. Ayrıyeten, TV ALLM, AMD FreeSync teknolojisi ve VRR üzere özellikler sunan Game Mode Pro üzere çeşitli oyunla ilgili araçlar da sunmakta.

Toshiba Z870 TV serisinin Küçük LED ekranı, birçok avantajı beraberinde getiriyor. Daha parlak renkler, geliştirilmiş mahallî karartma ve daha uygun art aydınlatma, daha sürükleyici bir izleme tecrübesi bunlardan kimileri. Ayrıyeten, REGZA işlemcisi TV’yi stabil bir halde çalıştırıyor ve optimize edilmiş renkler de kaliteli kontrastlar için kâfi oluyor.

Toshiba Z870 MiniLED 4K oyun TV’si duyuruldu

Toshiba Z870 MiniLED 4K TV serisinin Temmuz ayında global olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor ve şirket, modeli dünya çapında birçok pazarda piyasaya süreceğini belirtiyor. Bununla birlikte, fiyatlandırma, boyutlandırma ve lansman tarihleri üzere muhakkak ayrıntılar şimdi doğrulanmış değil.

Marka, geçen yıl sonunda Çin’de piyasaya sürülen Toshiba Z870 TV’nin 100 inçlik bir modeline esasen sahip. Bu model, 256 mahallî karartma bölgesine, 1.400 nit parlaklığa ve [email protected] çözünürlüğe sahip.

Televizyon, DCI-P3 renk gamının %97’sini kapsıyor ve REGZA motoru tarafından çalıştırılıyor. Ayrıyeten Dolby Vision ve Dolby Atmos’u destekleyen aygıt ek olarak yerleşik 2.1 kanal ses sistemi niteliğine de sahip. Çin’de 34.999 yuan (~5.080 ABD doları) fiyatla satışa sunulan bu televizyonun global pazara gelip gelmeyeceği ise şu an için bilinmiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.