Genel

WoW oyununda bir periyot kapanıyor

2000’li yılların başlarında MMORPG rüzgârının en değerli temsilcisi haline gelen ve en fazla çevrim içi oyuncuya sahip oyun kabul edilen World of Warcraft artık eski günlerinden çok uzak. Minecraft, PUBG,  gibi oyunlar bugün 100 milyon etkin oyuncu rekorunu egale etmiş durumda. Tekrar de WoW radikal değişiklikler deniyor.

WoW bir devri kapatıyor

World of Warcraft başladığı birinci günden bu yana Horde ve Alliance ırklarının büsbütün farklı dünyalarda oynaması üzerine heyetiydi. Tüm vazifeler ve zindanlar her iki ırk için tıpkı oluyor fakat farklı dünyalarda geçiyordu. İki ırk birbiri ile karşı karşıya geldiğinde ise PvP ortamı oluşuyordu. 

World of Warcraft üretimcileri yeni güncelleme ile radikal bir değişikliğe imza atıyor. Horde ve Alliance oyuncuları 9.2.5 güncellemesi ile birlikte zindanlarda, raidlerde ve PvP maçlarında birlikte yer alabilecekler. 

Bu birliktelik makul etkinliklerde gerçekleşecek. Battle of Dazar’alor, Trial of the Crusader üzere zindanlarda şimdilik eski sistem geçerli. WoW takımı kimi maniler konusunda şimdi yol alamamış. Ayrıyeten küme önderi karşı ırkın katılmasını kısıtlayabiliyor. 5 milyon yakın faal oyuncuya sahip WoW bu değişiklik ile birlikte bir çıkış yapabilecek mi merak konusu. 
 

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • WoW’da ırklar ortası iş birliği

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.