Genel

Xiaomi sonunda bunu da yaptı: Akıllı boyunluk

Xiaomi, MIJIA Smart Neck Massager isimli akıllı boyun masaj aletini Çin pazarına sundu. Masaj aleti, masaj başlıkları ve sıcak terapi kombinasyonunu kullanarak boyun ve omuzlardaki kas tansiyonunu ve sertliğini gidermek için tasarlandı.

MIJIA Smart Neck Massager MIJIA Smart Neck Massager, dört masaj başlığıyla birlikte gelir ve bu başlıklar trapez formunda düzenlenmiştir. Bu tasarım, masaj aletinin yalnızca uzunluğunu değil, birebir vakitte omuzları ve üst trapezius kas bölgesini de kapsamasını sağlar. Masaj başlıkları, insan ellerini taklit etmek için tasarlanmıştır ve derin, rahatlatıcı bir masaj için itme, dönme ve yoğurma hareketlerinin bir kombinasyonunu kullanır.

Xiaomi sonunda bunu da yaptı: Akıllı boyunluk

Masaj başlıklarına ek olarak, aygıtta bir dahili ısıtma cihazı da bulunur. Bu, sıcak akım ve sabit sıcaklık ısıtma sıkıştırması kullanarak boyun mikrosirkülasyonunu teşvik etmek ve kas tansiyonunu gidermek için kullanılır. Isı terapisi tercihinize bağlı olarak iki düzeyde ayarlanabilir.

MIJIA Smart Neck Massager Akıllı boyun masaj aletinin öteki bir özelliği de ayarlanabilir masaj yoğunluğudur. Çekme kayışı, masaj başlığını direkt ayarlamak için kullanılabilir yahut daha fazla baskı için elle çekebilirsiniz. Bu, masaj tecrübenizi sevdiğiniz üzere özelleştirmenize ve tansiyon ve sertliğin muhakkak alanlarına hedeflemenize imkan tanır.

MIJIA Smart Neck Massager, masaj ve ısı işlevlerini denetim etmek için kolay düğmelere sahip kolay kullanımlı bir aygıttır. Ayrıyeten hafif ve taşınabilir olduğundan, yanınızda taşımanız kolaydır. Masaj aleti, tek bir şarjda 8 saat kullanım sağlayan şarj edilebilir bir batarya tarafından güçlendirilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.