Genel

Yılın beklenen oyunu Dying Light 2’den heyecanlandıran bir fragman geldi

Yayıncılığını Techland Publishing’in yaptığı, geliştiriciliğini ise Techland’in yaptığı açık dünya aksiyon oyunu Dying Light serisinin ikinci oyunu Dying Light 2’den yeni bir görüntü yayınlandı.

Dying Light 2: Stay Human, 4 Şubat 2022’de PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC çıkış yapacak. Dying Light 2’nin Türkçe altyazı desteği ile çıkış yapacağını hatırlatalım. Bahsi geçen oynanış görüntüsünü ve son geliştirici günlüğü görüntüsünü aşağıda bulabilirsiniz.

Dying Light 2 Oynanış Fragmanı

DEVASA BİR AÇIK DÜNYA

Karanlık yeni bir çağın içinde kaybolan bir kentin akışına katıl. Çeşitli düzeyleri ve yerleri keşfederken farklı yolları ve bilinmeyen geçitleri açığa çıkar.

YARATICI VE YIRTICI DÖVÜŞLER

En yabanî müsabakalarda bile ağır basmak için parkur hünerlerinden faydalan. Pratik zekân, tuzaklar ve yaratıcı silahlar en yakın arkadaşların olacak.

GECE – GÜNDÜZ DÖNGÜSÜ

Marazlıların saklandığı karanlık yerlere girmek için geceyi bekle. Güneş ışığı onları uzak tutuyor lakin Güneş batar batmaz yaratıklar ava çıkıp inlerini keşfetmeye açık bırakıyor.

SEÇİMLER VE SONUÇLAR

Hareketlerinle Kent’in yazgısını şekillendir ve değişimini müşahedeyle. Büyüyen bir karışıklık içinde seçim yaparak güç istikrarlarını belirle ve kendi tecrübesini oluştur.

2-4 OYUNCULU OYNANIŞ

En fazla dört şahısla işbirliğine dayalı biçimde oyna. Kendi oyununu kur yahut başka oyunculara katıl ve verdikleri kararlarla nasıl farklı sonuçlar aldıklarına bak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.