Genel

2021’in En Çok Yanılgıya Sahip Olan Telefonu Belirli Oldu

2021 yılında markaların en üst düzey telefonu olarak isimlendirilen birçok amiral gemisi telefon piyasaya sürüldü. Bir markanın en yeni teknoloji kullanarak çıkarttığı son telefonuna sahip olmaksa başka telefon modellerinden daha değerliye mal oluyor.

Bir amiral gemisine sahip olmaya karar verdiğinizde aldığınız telefonun beklentilerinizi karşılamasını beklersiniz. Bir amiral gemisi telefona sahip olduğunuzda telefonunuzun size çok fazla sorun çıkartmamasını beklersiniz. Görünen o ki kimi amiral gemisi telefonlarda durum bu türlü olmadı.

2021’de en çok kusura sahip telefon Google Pixel 6 Pro oldu

Google Pixel 6 Pro, Türkiye’de ne yazık ki satışa sunulmadı, yurdışındaysa 899 dolar’dan(12.000TL) satılıyor. Dizaynıyla şık ve şık bir telefon üzere görünse de Google Pixel 6 Pro’nun piyasaya sürülmesinden bu yana kullanıcılar davet kesintisi, sinyal kaybı, parmak izi kilidinin yavaşlığı, ekran titremesi üzere birçok mevzuda sıkıntılar yaşadı. Bu sebeple Çin medyasına nazaran 2021’in en fazla yanılgıya sahip amiral gemisi telefonu Google Pixel 6 Pro oldu. Telefonun şıklığının ve özelliklerin önüne geçmeyi başaran bu yanılgılar, Google tarafından daima düzeltilse de kullanıcılar için hayalkırıklığı olmaya devam ediyor.

Son dönemlerdeyse telefonda karşılaşılan yeni bir kusur daha oldu. Kullanıcılar albümlerini düzenlemek için ‘Sihirli silgi’ özelliğini kullandıklarında albüm uygulamasının çöktüğünü ve özelliği her kullanmaya çalıştıklarında tekrar tıpkı sorunu yaşadıklarını belirtti. Bu bahiste birçok kullanıcı şikayeti gelmesine karşın Google tarafından sıkıntıyla ilgili şimdi resmi bir karşılık yok.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.