Genel

Apple Glass özellikleri netleşti! Bomba tesiri yaratacak

Apple, uzun vakittir karma gerçeklik ekipmanı üzerinde çalışıyor ve şirketin aygıtı resmi olarak önümüzdeki aylarda piyasaya sürmeye hazır olduğu görülüyor. Bu aygıt, bir başlıkla sanal dünyaların keyfini çıkarmanıza ve gerçek dünyayı sanal ile birleştirmenize imkan sağlayacak. Yeni kuşak başlık, birçok özellik sunacak ve teknolojinin geldiği son noktayı yansıtacak.

Apple, birçok yenilikçi özelliklerle dolu bir başlığı sunmayı amaçlıyor. Şirket, aygıtın manyetik kablosu ile öne çıkacak. Mark Gurman’ın Bloomberg’deki Power On bülteninde yer alan habere nazaran, Reality Pro yahut Reality One ismi verilebilecek olan yaklaşan eser, data transferleri için USB-C ve şarj için yeni bir özel bağlayıcı olmak üzere iki port içerecek.

Apple Glass özellikleri netleşti! Bomba tesiri yaratacak

Cihazın güç kaynağı, kulaklığı manyetik olarak bağlamak için kullanılacak. Başlığın şarj edilmesi sırasında kullanılan manyetik kablonun, kulaklıkla harika bir ahenk sağlayacağı düşünülüyor. Kabloyu yerleştirdikten sonra, kulaklığı şarj etmek için kablo kilitlenebilir. Böylelikle, kulaklık hem şık hem de kullanışlı olacak.

Apple’ın karma gerçeklik başlığı, birçok gelişmiş özelliğe sahip olacak. Başlık, gerçekçi bir tecrübe sunmak için tasarlanacak ve sanal dünyaların gerçek dünyayla birleştiği eşsiz bir tecrübe yaşatacak. Aygıt, birçok özellik sunacak, örneğin ses denetimi, hareket takibi ve dokunmatik denetim özellikleri üzere. Son olarak bu aygıt, gerçek vakitli olarak etrafınızdaki objeleri tanımlayabilir ve bu objelerin sanal dünyada nasıl göründüğünü gösterir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.