Genel

Apple iPhone SE 3 bekleyenlere bir taşla iki kuş muştusu

Apple‘ın bu baharda üçüncü jenerasyon iPhone SE 3 modelini tanıtacağı söylentileri var lakin aygıtın yanı sıra şirket beşinci kuşak iPad Air‘i de duyurabilir. Haber, muteber bir kaynaktan geliyor. Rapor, A15 Bionic çipe, Center Stage takviyesine sahip 12 MP ultra geniş ön kameraya, muhakkak modeller için 5G temasına ve dört LED’li True Tone flaşa işaret ediyor. Tasarım açısından, aygıt evvelkinden farklı olmayacak ve 10,9 inç ekran, Touch ID düğmesi ve ince çerçeveler içerecek.

Apple’dan bir taşla iki kuş!

Daha evvel olduğu üzere birebir renk seçenekleri olacak: Uzay Grisi, Gümüş Yeşil, Gül Altın ve Gök Mavisi. Tam bir yıllık ortadan sonra Apple, iPhone SE’yi 2022 versiyonu ile geri getirmek üzere. Lakin aygıtın beklediğimiz değişiklikleri getirmediği da söylentiler ortasında. Yeni iPhone SE (2022), geniş çentikli iPhone XS gibisi bir tasarımı benimsemek yerine, 2020 sürümüyle tıpkı dizayna sahip olacak. Lakin bu durum SE serisi iPhone’ları satın alan şahısları rahatsız edecek bir durum üzere görünmüyor. Sonuçta, 2020 iPhone uygun sattı ve 2022, iPhone dünyasına girmenin en ucuz yolu olmaya devam ettiği sürece muhtemelen bunu sürdürecek. Yeni iPhone SE’nin piyasaya sürülmesi önümüzdeki birkaç ay içinde gerçekleşecek.

Aygıtın katiyetle Eylül iPhone 14 serisi lansmanından evvel gelmesi bekleniyor. Yeni bir rapora nazaran Apple, aktifliği yeni bir iPhone Air modelini ortaya çıkarmak için kullanabilir. Ne yazık ki, yeni iPad Air 2022 hakkında pek bir şey bilinmiyor. Görünüşe nazaran yeni liste bir Apple A15 Bionic Chip’i benimseyecek. Bu, tabletin Apple’ın şu anda sahip olduğu en güçlü akıllı telefon SoC’si ile çalışacağı manasına geliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.