Genel

Apple iPhone SE 3 için fiyat muhakkak oldu!

Apple iPhone SE 3, şirketin en uygun fiyatlı yeni eseri olacak. Apple, iPhone 14’ü piyasaya sürene kadar şu anda gözler iPhone SE 3’e çevrilmiş durumda. Üçüncü kuşak iPhone SE’nin test için memleketler arası olarak ithal edildiğini gösteren son raporlar Apple’ın bütçeye uygun iPhone’u yakında piyasaya sürmeyi planladığı manasına gelebilir.

Apple iPhone SE 3 için fiyat muhakkak oldu!

Apple’ın Eylül aktifliğinin akabinde şirket, 256GB iPhone SE’yi çevrimiçi mağazasından kaldırdı. MacRumors, iPhone SE için en yüksek depolama seçeneğinin kaldırıldığını bildirerek, Apple’ın yenileri piyasaya çıktıkça eski iPhone modellerinin üretimini azalttığının sinyalini verdi. Artık iPhone SE 3‘ün nasıl görünebileceğine dair detaylar netleşiyor.

5G özelliği ile gelecek olan aygıt 300 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Lakin değişen kurlar göz önüne alınırsa Türkiye’ye gelene kadar karşımıza çıkacağı fiyatı söylemek sıkıntı. Tabi bu fiyata vergiler de eklenecek. 2020 model iPhone SE 2 3 bin TL civarında bir fiyat etiketine sahip.

Apple ayrıyeten bu eserle birlikte kimi yenilikler de sunacak. Örneğin Face ID özelliğinin bu aygıtta olması bekleniyor. Yüz tanıma özelliğiyle (Face ID) iPhone SE 3’ün kilidini açma özelliği eklemek, Apple’ın orta düzey ürünşlerinin hayranları için büyük bir muvaffakiyet olacaktır. Yakında aygıt hakkında tüm bilgiler ortaya çıkacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.