Genel

Apple Music fiyatsız deneme mühleti birtakım ülkelerde üçten bir aya indirildi!

Apple’ın yeni kullanıcılar için üç aylık fiyatsız denemesi, yıllardır uzun müddettir devam eden bir teklif olmuştur. Lakin, son vakitlerde Cupertino (Kaliforniya şehri), ABD, Kanada, Avustralya, Japonya ve İngiltere dahil olmak üzere birtakım ülkelerde bunu bir aya indirdi.

Apple Music fiyatsız deneme müddeti birtakım ülkelerde üçten bir aya indirildi!

Apple Music fiyatsız deneme müddeti Cupertino (Kaliforniya şehri), ABD, Kanada, Avustralya, Japonya ve İngiltere dahil olmak üzere birtakım ülkelerde bir aya indirildi! Bu atılım, AirPods, HomePod küçük ve kimi Beats eserleri üzere birtakım Apple aygıtlarının satın alınmasıyla hudutlu bir mühlet için verilen altı aylık sonlu deneme programını etkilemez.

Aylık abonelik oranları da şimdi etkilenmemiş görünüyor. Ferdî bir Apple Music planı hala 9,99 ABD Doları (üniversite öğrencileri için 4,99 ABD Doları) ve 5 kişilik bir aile planı 14,99 ABD Dolarıdır. Ayda 4,99 ABD doları karşılığında ses ve Siri aracılığıyla kimi müzik kataloglarına uzamsal yahut kayıpsız ses olmadan sonlu erişim sağlayan daha yeni Apple Music Voice Planı da var.

Sessiz sedasız uygulamaya konulan bu deneme indiriminin ne gayeyle uygulandığından tam olarak emin değiliz. Fakat tahminen de Apple, müzik akışı pazar hissesinde titan olmaya devam eden Spotify ile Spotify ortasındaki muazzam boşluğu potansiyel olarak kapatmaya çalışmanın yollarını araştırıyordur. Sezgilere karşıt üzere görünen yüzeyde olsa da, daha kısa bir genel deneme sistemi, Apple için üçüncü taraflar aracılığıyla değişik ve potansiyel olarak alımlı yan tekliflerle denemeler için yer açabilir, bir formda deneme programını Spotify’ınkine yaklaştırır.

Spotify’den kelam etmişken, Spotify ABD’de ve başka birtakım ülkelerde, iki aylık hudutlu deneme kampanyaları yürütüyor ve Premium için PayPal üzerinden ödeme yapmak size üç ay fiyatsız sağlayabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.