Genel

Bethesda’nın PS5 özel oyunu Ghostwire Tokyo’nun çıkış tarihi açıklandı

Yayıncılığını Bethesda’nın yaptığı, geliştiriciliğini ise Tango Gameworks’ün yaptığı, dehşet temalı aksiyon macera oyunu Ghostwire: Tokyo‘nun çıkış tarihi gözüktü.

Dying Light 2 – inceleme

6 sa. evvel eklendi

Geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamaya göre Ghostwire Tokyo’nun 4 Şubat’ta Türkiye saati ile 01:00’de bir canlı yayın düzenlenecek ve oyundan yeni imajlar paylaşılacak. Canlı yayın için oluşturulan sayfanın açıklama kısmında ise oyunun çıkış tarihi 25 Şubat olarak gözüktü. Geçtiğimiz ay da oyunun çıkış tarihi PS Store’da 24 Mart olarak gözükmüştü. Bu yüzden tarihin gerçek olduğunu söyleyebiliriz. 

Ghostwire Tokyo Canlı Yayın

Ghostwire: Tokyo, Sony’nin Bethesda ile anlaştığı ve konsolda PlayStation 5’e özel oyunlardan birisi. Oyun ayrıca PC için de çıkış yapacak. Büyük bir ihtimalle bu oyun bir mühlet sonra Xbox’a da gelecektir lakin çıkışından sonra 1 yıl içerisinde gelmeyeceğini düşünebiliriz. 

Oyunun konusu ise şu formda: Tokyo, kent nüfusunun %99’u bir anda ortadan kaybolduktan sonra uğursuz ve ölümcül doğaüstü güçler tarafından istila edilir. Önemsediğiniz her şeyi kurtarmak ve halkın kayboluşunun gerisindeki karanlık gizemi çözmek için savaşırken güçlü paranormal yeteneklere sahip olun ve onları geliştirin.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Ghostwire Tokyo’nun çıkış tarihi açıklandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.