Genel

HONOR’dan Dizüstü Bilgisayar Arayanlara Özel Kampanya

Son devirlerde ülkemizdeki eser gamını genişleten HONOR, üst seviye özelliklerde donattığı MagicBook 15 için özel bir kampanya başlattı. Vatan Computer iş birliğinde başlatılan bu kampanya kapsamında HONOR’un dizüstü bilgisayarı, çok daha uygun fiyatlarla satın alınabilecek. Pekala HONOR MagicBook 15, tüketiciye neler vadediyor?

İsminden da anlaşılabileceği üzere 15,6 inç büyüklüğünde bir ekranla gelen HONOR MagicBook 15; nispeten ince çerçevelere, 1080p çözünürlüğe ve 180 derece açılabilen menteşelere sahip. Sadece 1,52 kilogram tartısındaki dizüstü bilgisayar, mobiliteyi artırıyor oluşu ile de dikkat çekiyor.

Karşınızda HONOR MagicBook 15

MagicBook 15, 3. kuşak AMD Ryzen işlemcilerden güç alıyor. 3,7 GHz’ye kadar ulaşabilen AMD Ryzen 5 3500U işlemci, MagicBook 15’in hem günlük gereksinimler için hem de yüksek performans gerektiren yazılımlar için uygun olduğunu gözler önüne seriyor. Radeon Vega 8 GPU ile desteklenen dizüstü bilgisayar, oyunlarda da hiç kötü olmayan bir performans sergiliyor.

8 GB DDR 4 RAM ve 256 GB PCIe NVME SSD depolama alanı ile desteklenen HONOR MagicBook 15, Ryzen işlemcinin gücünü adeta tamamlıyor. Dizüstü bilgisayarın öbür teknik özelliklerine baktığımızda ise Bluetooth 5.0 ve açılabilir webcam üzere ayrıntılarla karşılaşıyoruz. Son olarak, bu dizüstü bilgisayarın 7,5 saate kadar kullanım imkanı sunduğunu, 65 wattlık şarj aygıtının ise yarım saat üzere kısa bir müddette yüzde 53 şarj imkanı sağladığını belirtelim.

Şayet siz de HONOR MagicBook 15 ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmak ve yeni bir dizüstü bilgisayar sahibi olmak isterseniz, buradaki ilişkiyi kullanarak kampanya sayfasına ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.