Genel

Huawei P50 Pro ve P50 Pocket Türkiye’ye geliyor!

Huawei hayranlarının merakla beklediği P50 serisi Türkiye pazarına geliyor. Bahisle ilgili açıklama bugün online olarak düzenlenen Huawei basın toplantısında yapıldı. Toplantıda konuşan Huawei Türkiye Ülke Müdürü Allen Yao, P50 Pro ve P50 Pocket cep telefonu modellerinin Türkiye’de satışa sunulacağını duyurdu.

ABD ambargoları yüzünden telefonlarında Google servislerini kullanamayan Huawei, telefon üretimini azaltmış ve bilhassa globalde piyasaya süreceği modellerin sayısı düşürülmüştü. Geçtiğimiz günlerde uzun bir ortadan sonra nova 9 modelini Türkiye pazarında satışa sunan marka artık de P50 Pro ve P50 Pocket ile lansmanlarına devam ediyor.

P ailesinin yeni modeli olan P50 Pro uzun müddettir bekleniyordu. Çip krizi ve pandemi üzere sebeplerden ötürü üretimi geciken model yakın vakitte Türkiye pazarında satışa sunulacak. Telefonların ne vakit piyasaya sürüleceği konusunda kesin bir tarih açıklanmadı.

P50 Pocket ise Samsung Flip Z model ailesine benzeyen istiridye kapaklı bir telefon dizaynına sahip. Katlanabilir ekranlı model ülkemizde de ilgi görmesi mümkün bir model.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.