Genel

Instagram’dan Yeni Özellik: Toplu Gönderi Silme

Dünyanın en tanınan fotoğraf ve görüntü paylaşım platformu Instagram, kullanıcı tecrübesini külliyen güzelleştirecek yeni bir özellik duyurdu. “Activity” (Türkçe sürüme Aktifliğiniz olarak gelme ihtimali yüksek) olarak isimlendirilecek bu özellik, kullanıcıların hesapları üzerindeki kontrolü güzelden uyguna artıracak.

Instagram tarafından yapılan açıklamalara nazaran Activity, kullanıcıların gönderilerdeki yorumların ya da direkt gönderilerin toplu halde birkaç dokunuşla kaldırılmasını sağlayacak. Ayrıyeten geçmişteki etkileşimler ve arama aktifliklerine ait ayrıntılar da Activity kısmı içerisinde kullanıcıları bekliyor olacak.

Instagram’ın yeni özelliği işte bu türlü görünecek

Instagram, yeni özelliği ile ilgili yaptığı açıklamalarda bu özelliğin maksatlarına da değindi. Şirkete nazaran kullanıcılar, Activity sayesinde hem geçmiş etkileşimlerine çok kolay bir formda ulaşma imkanı yakalayacaklar hem de gönderilerini çarçabuk silebilecekler. Daha evvel tüm gönderilerin ve yorumların tek tek yönetilebildiğini düşündüğümüzde, bu özelliğin pek çok kullanıcı tarafından beğenileceğini rahatlıkla lisana getirebiliriz.

Instagram’ın Activity isimli yeni özelliği, kullanıcılara sunulmaya başladı. Haliyle bu özellik, her an sizler için de kullanılabilir olabilir. Şayet kelam konusu özelliği deneyimleme imkanı yakaladıysanız, niyetlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.