Genel

Merakla beklenen Elden Ring’ten toplamda 20 dakikalık 4 yeni oynanış görüntüsü geldi

Yayıncılığını Bandai Namco’nun yaptığı, geliştiriciliğini ise FromSoftware’in yaptığı aksiyon RPG çeşidindeki oyun Elden Ring’ten oynanış görüntüsü geldi.

Paylaşılan görüntüler ne yazık ki resmi olarak paylaşılmış görüntüler değil. Bu yüzden görüntülerin silinme ihtimali bulunuyor. Görüntülerde oyundan 20 dakikalık bir kesit görebiliyoruz. Daha çok açık dünyası hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Elden Ring; PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X|S için 25 Şubat 2022’de çıkış yapacak. Bahsi geçen görüntüleri aşağıda bulabilirsiniz.

Elden Ring Oynanış Görüntüleri

Heyecanla Dolu Devasa Bir Dünya
Çeşitli olayları içinde barındıran açık toprakların, karmaşık ve üç boyutlu dizaynlara sahip büyük zindanlarla buluştuğu devasa bir dünya. Seyahatlerin sırasında, bilinmeyeni keşfetmenin ve tehditlerin üstesinden gelmenin verdiği o tatmin edici muvaffakiyetim hissi seni bekliyor.

Karakterini Oluştur
Karakterinin görünüşünü özelleştirebilmenin yanı sıra kuşanabildiğin silahlardan, zırhlardan ve büyülerden de dilediğin kombinasyonu oluşturabilirsin. Karakterini oyun usulüne nazaran şekillendirebilir, istersen güçlü bir savaşçı olmak için fizikî gücünü arttırabilir, istersen de bir büyü ustası olabilirsin.

Bir Efsaneden Esinlenilmiş Destansı Bir Drama
Kesimler halinde işlenen çok katmanlı bir kıssa. Karakterlerin çeşitli niyetlerinin Lands Between’de kesiştiği destansı bir drama.

Seni Dolaylı Olarak Diğerlerine Bağlayan Eşsiz Bir Çevrimiçi Tecrübe
Öbür oyuncularla direkt etkileşime geçebileceğin ve birlikte seyahat edebileceğiniz çok oyunculu modun yanı sıra oyun, oburlarının varlığını hissetmeni sağlayacak eşsiz bir eşzamansız çevrimiçi ögesi da destekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.