Genel

Microsoft Lists’in fiyatsız deneme sürümü yayınlandı

Microsoft, Lists uygulamasının küçük işletmeler ve Microsoft hesabıyla birlikte ferdî kullanım için tasarlanmış bir önizleme sürümünü duyurdu. Microsoft hesabıyla başvuran birinci 200 bin kişi Microsoft Lists – MSA Preview‘ı fiyatsız olarak deneyebilecek.

Lists uygulamasının tüm özelliklerinden faydalanılamıyor

Microsoft, önizleme sürümünün Lists uygulamasının tüm fonksiyonlarına sahip olmadığını yalnızca temel araçların sunulduğunu söylüyor. Ayrıyeten iOS ve Android uygulamalarında da kullanılamıyor.Buna karşın önizleme sürümü, sekmeli görünümler ve satır içi fotoğraf ekleme yeteneği üzere kimi yeni özelliklerle birlikte geliyor.

Deneme sürümünü kullanmak isteyenler ayrıyeten birtakım sınırlamalarla karşılaşacaklar. Liste başına 2.000 öğe sonuna sahip olunacak ve en fazla 50 liste oluşturabilecek. Ayrıyeten her listeye yüklenebilecek belgeler, görüntüler ve fotoğraflar için 200 MB’lık bir hudut da var.

2020 yılında tanıtılan ve vazife idaresi ve yapılacaklar listesi uygulaması olan Lists, kullanıcıların çeşitli listeler oluşturmasına ve yönetmesine ve bu listeleri aygıtları ortasında ve iş arkadaşlarıyla paylaşmasına imkan tanıyor. Birebir vakitte sahip olduğu birçok hazır şablonla da kullanım kolaylığı sunuyor.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Öbür Yazılım Haberleri
  • Microsoft Lists’in fiyatsız deneme sürümü yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.