Genel

MIUI 12.5 Enhanced Edition’ı İkinci Partide alacak Xiaomi aygıtlarının listesi!

Xiaomi, MIUI 12.5 Enhanced Edition‘ın dağıtımını daha fazla aygıta genişletmeyi planlıyor ve bu nedenle şirket, Küresel kullanıcılar için MIUI 12.5 Enhanced Version’ın İkinci Toplu Kullanım planını açıkladı.

Güncellemeyi toplam 10 akıllı telefon alacak. MIUI 12.5 Enhanced Edition güncellemesini almaya uygun olan aygıtların listesini aşağıdaki ikinci partide inceleyebilirsiniz.

MIUI 12.5 Enhanced Edition ikinci partideki aygıtlara geliyor

10 Ağustos 2021‘de Xiaomi, Çin’deki MIUI Pad’in yanı sıra mevcut MIUI işletim sistemi üzerinde bir yükseltme olan MIUI 12.5 Gelişmiş Sürümünü tanıttı.

MIUI 12.5 üzerinde rastgele bir yeni özellik getirmese de, bellek ve bilgi işlemeyi optimize ederek sistem performansında kıymetli iyileştirmeler yaptı. Bu ortada güncelleme, Sıvı Depolama, Atomik Hafıza, Odaklanmış Algoritmalar ve Akıllı İstikrar olmak üzere dört optimizasyon getiriyor.

Xiaomi, 28 Aralık’ta Çin’de Xiaomi 12 serisiyle birlikte MIUI 13’ü tanıttı. MIUI 13, doğrulama muhafazası, kapalılık filigranı, elektrik dolandırıcılık muhafazası, sistem seviyesinde dolandırıcılık müdafaası üzere değerli güvenlik güncellemeleri içeriyor.

Sistem uygulamaları için %20-26 oranında güzelleştirilmiş “akıcılık”, üçüncü taraf uygulamaları için %15-52 oranında artırılmış “akıcılık” üzere kimi değişiklikler içeriyor. Ayrıyeten yeni MISans yazı tipi, yeni duvar kağıtları koleksiyonu, saklılık yükseltmeleri, yepisyeni bir widget sistemi ve daha fazla bilhassa birlikte piyasaya çıktı.

Küresel

Redmi Note 8

Redmi 9T

Redmi 9 Power

Redmi Note 9T

Redmi Note 10 5G

Redmi Note 10T

Redmi Note 10 JE

Mi 10 Lite 5G

Mi 10T Lite

Mi 10i

China

Redmi Note 8

Redmi Note 9 4G

Redmi Note 9 5G

Redmi Note 9 Pro

Redmi Note 10

Redmi Note 10 Pro

Mi 10 Youth Edition

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.