Genel

Saklılık strateji oyunu El Hijo – A Wild West Tale, taşınabilir aygıtlar için çıktı

Yayınclığını HandyGames’in yaptığı, geliştiriciliğini ise Honig Studios’un yaptığı kapalılık cinsindeki öğretici oyun El Hijo – A Wild West Tale mobil aygıtlar için çıkışını yaptı.

Şu andan itibaren oyuna App Store ve Google Play üzerinden erişebilirsiniz. Oyunun Google Play fiyatı 41,99 TL, App Store fiyatı ise 169,99 TL. Oyunun tanıtımını, mağaza sayfalarını ve çıkış fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

El Hijo – A Wild West Tale Ayrıntıları

El Hijo – A Wild West Tale, 6 yaşındaki bir çocuğa annesini bulma arayışında rehberlik ettiğiniz heyecan verici bir Spagetti Western kapalılık oyunudur.

Altı yaşında bir çocuk olan “El Hijo” dünyasında karşısına çıkan tehlikelerle hiç durmadan savaşmak zorundadır. Zorluklarının üstesinden gyelirken, özgüven kazanıp kurnazlıklar edinir ve düşmanlarını aşmak için planlar yapmaya başlar. Destansı seyahati onu uzak bir manastırdan, sert ve merhametsiz bir çölden, kabahat ve berbat niyet kaynayan bir hudut kasabasından geçirecektir.

Seyahat, bir çiftçiye ve oğluna, çiftliklerini yerle bir eden haydutlar tarafından hücuma uğradığında başlar. Anne, çocuğu korumak için tenha bir manastırda bırakmaya karar verir. Lakin orada tuhaf şeyler olur ve kaçmayı planlar.
“El Hijo – A Wild West Tale”, küçük bir çocuğun yaramaz ve eğlenceli olmasına güvendiğiniz şiddet içermeyen bir kapalılık oyundur. Shadowplay oyunun çekirdeğini oluşturuyor ve El Hijo’nun birçok vakit saklanması gerekecek. Gereksiz yeni mekanikler eklemeden, mevcut mekaniklerin varyasyonları yavaş yavaş tanıtıldıktan ve daha sonra meydan okumayı arttırmak için birleştirilerek, oyun doğal olarak genişletilir. Tanıdık mekaniklerdeki bu değişiklikler genellikle El Hijo’nun sonuncu amacına ulaşmak için geçmesi gereken çeşitli ve giderek daha da tehlikeli olan bu ortamların bir eseridir.

Özellikler

  • Genç bir kahramanın zekası ile Yabanî Batı’da hayatta kal
  • Spagetti Western dünyasında karanlık manastırları, çölleri ve süratle gelişen kentleri keşfet
  • Kanunsuzlardan kaçmak için gölgelere karış
  • Hileli etraf bilmecelerini çöz
  • Farklı ümitsizliklerin üstesinden gelmek ve dikkat dağıtmak için farklı silahlar kullan
  • Özgürlük yolunda öteki çocuklara ilham ver
  • Annesini arayan yiğit bir çocuğun sürükleyici öyküsünün tadını çıkar

El Hijo www.handy-games.com GmbH Oyunlar ₺169,99 1,3 GB

El Hijo – A Wild West Tale HandyGames Macera Oyunları ₺41,99 1,3G  

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.