Genel

Samsung, 3 istikamette katlanan katlanabilir telefonu için çalışıyor

Samsung’un bu yıl içinde 3 üst seviye akıllı telefonu piyasaya sürmesi bekleniyor. Bunlardan 2’sinin Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Z Fold 5 olduğu neredeyse doğrulandı. 3’üncü aygıtın ise Galaxy S23 FE olması bekleniyordu. Fakat, o denli olmadığı ve Samsung’un yeni bir katlanabilir telefon tipi daha piyasaya sürebileceği bildiriliyor.

Galaxy 3 katlı telefon bu yıl içinde piyasaya sürülebilir

Sızıntılarıyla ünlü Yogesh Brar, öbür birçok raporun bilakis Samsung’un bu yıl Galaxy S23 FE’yi piyasaya sürmeyeceğini argüman ediyor. Hasebiyle, şu anda hangi rapora inanacağımızı bilmek sıkıntı. Bunun yerine, Güney Koreli firmanın bu yıl bitmeden 3 istikametli katlanabilir cihazını tanıtacağı bildiriliyor. Bu 3 taraflı katlanabilir Galaxy aygıtı hakkında pek bir şey bilinmiyor lakin 2 menteşeli katlanabilir OLED ekranı sayesinde kompakt bir akıllı telefondan büyük ekranlı bir tablete dönüşebilmesi bekleniyor.

Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Z Fold 5’in nasıl katlandığını biliyoruz. Fakat 3’üncü telefon şimdilik gizemini koruyor.

Samsung Display birkaç yıl evvel 3 taraflı katlanabilir OLED ekranını sergilemişti; bizler de sizlerle bu patent örneklerini paylaşmıştık. Bu panelin geliştirilmiş bir versiyonu bu yılın sonlarında piyasaya sürüleceği söylenen bahsi geçen bu 3 taraflı katlanabilir cihazda kullanılabilir. Yeni aygıt ayrıyeten Snapdragon 8 Gen 2 yonga setine de sahip olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.