Genel

Samsung, Galaxy S22 Ailesi İçin YouTube İle İştirak Kurdu

Samsung, bugün yapılan Galaxy Unpacked aktifliği ile uzun vakittir beklenen Galaxy S22 ve Galaxy S22 Ultra’yı tanıttı. Yeni tanıtılan Galaxy Tab S8 ailesi ile uyumlu çalışacak bu telefonlar, Samsung’un dünya devi uygulamalarla yaptığı iştirakler ile çok daha güçlü olacak.

Güney Koreli teknoloji devi, S22 ailesine özel olarak YouTube ile muahede yaptığını açıkladı. Daha evvelce de YouTube ile bir paydaşlık yaparak kullanıcılarına fiyatsız YouTube Premium üyeliği veren marka bu mutabakatın sonucunda ise S22 ailesindeki telefonlara sahip olan kullanıcılara öteki hiçbir telefonun sahip olamayacağı özellikler sunacak.

S22 ailesine özel YouTube özellikleri geliyor

Samsung ile YouTube’un yaptığı iştirake nazaran, S22, S22 Plus ve S22 Ultra telefonlarından birisine sahip olan kullanıcılar, fiyatsız YouTube Premium denemesine sahip olacak. Bu sayede kullanıcılar YouTube’a ek bir fiyat ödemeden hem YouTube Premium’un hem de Galaxy S22 ailesinin yeni özelliklerini deneyimleyebilecek.

Fiyatsız YouTube Premium denemesine ek olarak kullanıcılar, kendilerine gönderilen YouTube linklerini uygulamayı açmadan, bir pop-up pencerede izleyebilecek. Birebir vakitte Google Duo kullanarak yapılan manzaralı görüşmelerde kullanıcılar, rastgele bir ek uygulamaya gerek duymadan YouTube’un kendi uygulamasından arkadaşlarıyla birlikte görüntü izleme bahtı elde edecek.

YouTube ile yapılan bu iştirak sayesinde Galaxy Watch 4 kullanıcıları da YouTube Music uygulamasını akıllı saatlerinde kullanabilecek.

Samsung Galaxy S22 Ultra ön inceleme görüntümüzü çabucak aşağıdan izleyebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.