Genel

Samsung Galaxy S22’nin Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, önümüzdeki günlerde bir “Galaxy Unpacked” aktifliği gerçekleştirecek ve bu aktiflik kapsamında da yeni amiral gemisi telefonu Galaxy S22’yi tanıtacak. Şirket, geçtiğimiz günlerde yayınladığı bir tanıtım görüntüsünde bu aktifliği duyurmuştu lakin tarih vermemişti. Yaşanan yeni bir gelişme, bir müddettir argümanlar kapsamında olan 9 Şubat‘ın katılaştığını düşündürüyor.

Akıllı telefon dünyasının en değerli sızıntı kaynaklarından bir tanesi olan Evan Blass, Twitter’da bir fotoğraf paylaştı. Bu fotoğraf üzerine harekete geçen teknoloji tutkunları, şirketin internet sitesindeki kodlarda da 9 Şubat ibaresine denk geldiler. Gelin hem o fotoğrafa hem de kodlarda yer alan ayrıntılara sırasıyla bakalım.

Sızdırılan aktiflik fotoğrafı şöyle

Evan Blass tarafından sızdırılan manzara, akıllı telefonlarla ilgili net bir şey sunmuyor. Afişte, aktifliğin 9 Şubat 2022’de gerçekleştirileceğini görüyoruz.

Bu sızıntı üzerine TechInsider isimli bir Twitter hesabından dikkat çeken bir ekran imgesi paylaşıldı. Bu ekran manzarasına nazaran Samsung, Galaxy Unpacked aktifliği için hatırlatıcı oluşturmaya yarayan kodları sitesine gömmüş, fakat şimdi aktifleştirmemişti. Site kodlarının ekran manzarası şöyle görünüyor:

Kodlara baktığımızda, Samsung’un Google, Outlook ve Yahoo‘nun takvim uygulamalarına yönlendirme yapan kimi irtibatlar görüyoruz. Bu kontaklar, bizi bir aktiflik için hatırlatıcı oluşturmaya götürüyor. Örneğin; Google için oluşturulan ilişkiye ulaştığımızda karşımıza şöyle bir ekran çıkıyor:

Bu gelişmelerin birtakım şeyleri katılaştırdığını lakin Samsung’un bu bahiste şimdi net bir açıklama yapmadığını unutmamak gerekiyor.

Şayet şubat ayı içerisinde gerçekleştirilmesi mümkün Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılacak Galaxy S22 ailesinin teknik özellikleri ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz burada, şirketin tıpkı aktiflikte tanıtacağı düşünülen yeni tableti Galaxy Tab S8 ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz de buradaki içeriğimize göz atabilirsiniz. Telefonların fiyatı ile ilgili ayrıntılara ise buradaki haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.