Genel

Samsung Unpacked Etkinliğinden Görüntü Geldi

Samsung, önümüzdeki Şubat ayında her yıl olduğu üzere Unpacked aktifliği gerçekleştirecek ve yepisyeni eserlerini tüketicilerine tanıtacak. Şu ana kadar teknoloji devinin aktiflikte hangi eserleri tanıtacağı meçhuldü çünkü şirketten açıklama yapılmadı lakin doğal ki geçmiş yıllara da baktığımızda teknoloji devinin yeni Galaxy S22 serisini tanıtması uzun vakittir bekleniyor.

Android sızıntılarıyla tanınan Ice Universe’ün duyurduğuna nazaran Güney Kore menşeili teknoloji devi Samsung, 9 Şubat’ta gerçekleşecek olan Unpacked etkinliğinde yeni Galaxy S22 serisini ve Galaxy Tab S8’i duyuracak. Aktiflikten

Galaxy Note serisi tarihe karışıyor

Samsung, Galaxy S22 serisi hakkında kendine çok güveniyor ve serinin akıllı telefonlar için yeni bir standart oluşturacağını belirtiyor. Ayrıyeten yeni seri ile birlikte uzun vakittir konuşulan bir başka bahis ise Galaxy Note serisinin kalkacağı ve Galaxy Ultra ismiyle yine piyasaya sürüleceği.

Galaxy’nin yeni S20/S21 Ultra varyantlarında birebir Note serisindeki üzere büyük ekran ve bir akıllı kalem bulunuyor. Note’un tarihe karışması bir oldukça muhtemel. Geliştirilmiş kamera tecrübesi dışında Samsung, Galaxy S22’nin ne teknik özellikleri ne de geneli hakkında rastgele bir bilgi vermemiş lakin söylentilere nazaran üç model göreceğiz. Bunlar S22, S22+ ve S22 Ultra olacak.

Aktifliğin birinci tanıtım görüntüsü da geldi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.