Genel

Şarj bitme kaygısına son! 27 milyon mAh kapasiteli power bank geliştirildi!

Power bank kullanımı son yıllarda hayli arttı. Akıllı telefonların daima elimizde olması aygıtların şarjlarının erken bitmesine sebep oluyor. Hal bu türlü olunca da güçlü bir power bank herkesin gereksinimi haline geldi. Artık 27 milyon mAh kapasiteli bir power bank geliştirildi.

27 milyon mAh kapasiteli power bank geliştirildi!

Şu anda Hindistan pazarında en çok 10000 mAh kapasitesi mevcut, lakin 30000 mAh power bank eserleri de piyasada. Artık bir kişi 27 milyon mAh’lik bir powe rbank dizayn etti.. Bu güç bankası, Handy Geng isimli Çinli bir adam tarafından tasarlandı. Handy ayrıyeten bu power bank üzerinden birebir anda televizyon çalıştırılabildiğini ve çamaşır makinası kullanılabildiğini gösterdi.

Kelam konusu power bank, 20V pahalarını dayanaklı toplamda 60 porta sahip. Geng’e nazaran, 20 akıllı telefon, tablet ve dizüstü bilgisayar üzere aygıtlar bu güç bankası ile birebir anda şarj edilebilir. Bu güç bankası ayrıyeten birebir anda çamaşır makinelerini, TV’leri ve elektrikli ocakları çarçabuk yönetim edebilir.

Boyutu o kadar büyük ki, rastgele bir yere taşınması güç, yani taşınabilir bir power bank değil. Ayrıyeten üç pin irtibat noktası var. Görsel olarak ise olağan bir güç bankasına benziyor. Güç bankası gibisi bir görünüm vermek için metalik bir kutu içinde paketlenmiş. Siz bu eser hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.