Genel

Spor otomobil görünümlü akıllı telefon!

Redmi genel müdürü Lu Weibing, bugün bir toplumsal medya gönderisiyle, yaklaşmakta olan Redmi K50 Gaming Edition telefonunun spor otomobillerden ilham alan bir dizayna sahip olduğunu söyledi.

Spor otomobil görünümlü akıllı telefon!

Otomotiv tasarım ilhamı, telefonun genel görünümünü, renklerini ve son olarak “sofistikeliğini” kapsıyor. Telefon birebir vakitte “Redmi telefonları tarihindeki en şık el hissi”ne sahip olarak tanımlandı. Ayrıyeten, Redmi K50 Gaming Edition’ın uzun kenarlarından birine oturan oyun tetikleyicileri, spor otomobillerdeki kürek değiştirme sistemine benzetildi. Tetik düğmeleri klâsik olarak taşınabilir aygıtlarda FPS oyunları için kullanılsa da, bu, yarış oyunlarında hayli sürükleyici bir tecrübe sağlayacak. Redmi K50 Gaming Edition’ın spor arabadan ilham aldığına dair daha fazla delile gereksiniminiz varsa, özel Mercedes AMG Petronas Edition’dan öteki bir yere bakmanıza gerek yok. Bu varyant, orta kısmının etrafındaki siyah üçgen desenlerle tamamlanan gri renkli bir art panel ile Mercedes F1 arabalarının ikonik renk şemasına sahip.

Redmi K50 Gaming Edition, geçen yılki Redmi K40 Gaming Edition’ın halefi olarak 16 Şubat’ta piyasaya sürülecek. Snapdragon 8 Gen 1 işlemci ile donatılmış ve toplam 4860mm² VC ısı yayma alanına sahip. Büyük 4.700mAh’lık bataryayı 120W pil ile doldurulabilir. Aygıt şimdiden akıllarda kalacak bir sav ile geleceğini muhakkak etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.