Genel

Star Wars hayranlarına müjde: Electronic Arts 3 yeni Star Wars oyunu duyurdu

Oyun dünyasının tanınan şirketlerinden Electronic Arts, geçtiğimiz saatlerde üç yeni Star Wars oyunu duyurdu. Oyunların üçünü de daha öncesinde Titanfall ve Star Wars Jedi Fallen Order oyunları ile tanınan Respawn Entertaintment geliştiriyor.

3 Yeni Star Wars Oyunu

Star Wars Strateji Oyunu

Yapılan açıklamaya nazaran oyunlardan birincisi strateji çeşidindeki bir Star Wars oyunu. Oyunun başındaki isim Greg Foerstch olacak. Kendisi yeni stüdyosu Bit Reactor ile birlikte oyunun geliştirme tarafını üstlenecekler. 

Star Wars FPS Oyunu

İkinci Star Wars oyunu ise birinci şahıs bakış açısına sahip bir shooter oyun olacak. Respawn’ın yesyeni Star Wars birinci şahıs nişancı oyununun geliştirilmesine öncülük eden kişi, Star Wars serisiyle uzun ve başarılı bir geçmişi olan Respawn oyun yöneticisi Peter Hirschmann.

Star Wars Jedi Wallen Order 2

Üçüncü ve son oyun ise daha evvel de söylentileri çıkan Star Wars Jedi Wallen Order’ın devam oyunu. Oyunun yönetmenliğini Stig Asmussen üstleniyor. 

Ne yazık ki üç oyun için de bir çıkış tarihi paylaşılmadı. Lakin Star Wars severleri oyun tarafında dolu bir periyot bekliyor diyebiliriz. Bu üç oyuna ek olarak Ubisoft’un bir Star Wars oyunu geliyor. Bir de Star Wars: Knights of the Old Republic’in remake versiyonu şu anda geliştirme etabında.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.