Genel

Taktiksel FPS Oyunu World War 3, Türkçe dublaj ve altyazı dayanağı ile geliyor

The 4 Winds Entertainment (T4W), bugün yaptığı bir açıklamayla geliştirilmekte olan çok oyunculu taktiksel oyun World War 3‘nin Türkiye ve MENA bölgesindeki çıkışı için The Farm 51 ve MY.GAMES‘le stratejik yayıncılık işbirliği yaptıklarını duyurdu. Oyunun dünyanın öteki bölgelerindeki yayıncılığını MY.GAMES üstlenecek.

World War 3’ye Türkçe Fil Dayanağı

Yapılan işbirliğini dışında oyunun Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı dayanağı de sunacağı açıklananlar ortasında en çok dikkat çekenlerden birisi.

The 4 Winds Entertainment’ın Eser Pazarlama Müdürü Uğur Ülger bahisle ilgili niyetlerini şu sözlerle tabir etti, “The 4 Winds Entertainment olarak, The Farm 51 ve MY.GAMES’le yaptığımız işbirliğini duyurmaktan memnunluk duyuyoruz. WW3’yi Türkiye’deki oyunseverlerle büsbütün Türkçe olarak buluşturacağımız için çok heyecanlıyız. Oyunla ilgili gelişmeleri ve Türk oyuncuları bekleyen sürprizleri sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.”

World War 3 Hakkında

World War 3, oynanabilirliği elden bırakmadan, gerçek savaşları andıran özgün bir taktiksel tecrübe sunmayı amaçlıyor. Oyundaki silahlar, dünyanın dört bir yanında gerçek ordular tarafından kullanılan silahlardan esinlenerek modellendi. Balistik, fizik ve tam beden farkındalığı üzere gerçekçi oynanış özellikleri bir ortaya gelerek oyunculara özgün ve sürükleyici bir çağdaş savaş tecrübesi yaşatıyor. Oyuncular ayrıyeten Berlin, Varşova, Polyarni ve Moskova üzere gerçek kentler temel alınarak tasarlanan, savaşla harap olmuş haritalarda kadro bazlı çatışmalara girebiliyorlar.

World War 3, 25 Kasım’dan bu yana kapalı beta testi etabında. Kapalı betanın, 2022’nin mart ayında başlaması planlanan açık beta testine kadar süreceği belirtiliyor. Ayrıyeten tıpkı tarihlerde yeni bir içerik güncellemesi yayınlanacak ve oyun, Steam üzerinden oynaması fiyatsız modele geçecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.