Genel

Telegram Yeni Güncellemeyle Görüntü Sticker Özelliği Getiriyor

Telegram, birçok insanın iletileşmek ve merak ettiği kümelerden haberdar olmak için kullandığı bir uygulama olmaya devam ediyor. Son açıklanan datalara nazaran 500 etkin kullanıcısı olan Telegram’a yeni bir güncelleme yolda.

Telegram’a gelecek olan güncellemeyle artık kullanıcılar mesajlaşırken daha eğlenceli emojiler ve stickerlar kullanabilecek. Karşılıklı sticker yollamaktan konuşamadığınız arkadaşlarınızla Telegram’da da savaşmaya hazırlanın.

İstediğiniz görüntüden dönüştürebileceğiniz çıkartmalara sahip olabilirsiniz

Telegram, yeni güncellemeyle birlikte kullanıcıların sticker kataloğunu istedikleri üzere genişletmelerine imkan sağlayacak. İstediğiniz bir görüntüden hazırlayacağınız stickerı uygulamanıza ekleyip kullanabileceğiniz güncellemeyle birlikte, birebir vakitte öteki uygulamardan da stickerları Telegram hesabınıza aktarabileceksiniz. Bu değişiklikten evvel ise yalnızca Adobe Illustrator üzere programlar kullanarak uygulama için özel olarak sticker yapmanız gerekiyordu. Yeni güncelleme ile sticker çılgınlığının önü açılacak.

Telegram tıpkı vakitte yansılar ve emojiler üzerinde de çalışmalar yapıyor. Artık kullanıcılar iletilere verecekleri reaksiyon simgesine uzun mühlet basılı tutarak reaksiyonun boyutunu ve tesirini arttırabilecek. Son olarak da güncellemeyle evvelki sohbetlerinizden rastgele birine basitçe dönmenizi sağlayacak uzun basma menüsü gelecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.