Genel

Türkiye’deki Redmi 9T kullanıcıları Ocak 2022 güvenlik yamasını alıyor!

Xiaomi, Ocak 2022 güvenlik yamasını Redmi 9T için yayınlamaya başladı. Güncelleme Türkiye’de yayınlandı. Her zamanki üzere güvenlik güncellemesi sistem güvenliğini ve kararlılığını artırmanın yanı sıra öteki bir ek değişiklik yahut özellik getirmiyor.

Redmi 9T için bu güncellemenin yapı numarası, V12.5.3.0. RJQTRXM olarak isimlendiriliyor ve Android 11’i temel almakta. Güncellemeyi yüklemek için kullanıcıların yaklaşık 2,8 GB’lik orjinal evrak paketini indirmesi gerekli.

Redmİ 9T için güncelleme dayanağı devam ediyor

Türkiye’de Redmi 9T kullanıcısıysanız, Ocak 2022 güvenlik düzeltme ekiyle ilgili bir bildirim almış olabilirsiniz. Şimdi bildirim gelmediyse orjinal evrakları kullanarak flash yapmanız da mümkün.

Flash yapabilmeniz için telefonu recovery modunda açmanız gerekli. Gerekli süreçleri bilmeyen kullanıcılarımızın bu mevzuyla alakalı sitemizde yer alan içeriklerden yardım alabilirler.

Redmi 9T – Türkiye Kararlı V12.5.3.0.RJQTRXM

Kurtarma ROM’u

OTA V12.5.5.0 belgesi için

DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ:

(Sistem)

Android Güvenlik Yaması Ocak 2022’ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

Redmi 9T, Qualcomm Snapdragon 662 Sekiz Çekirdekli işlemci tarafından desteklenmekte ve Android 10 tabanlı MIUI 12 üzerinde çalışıyor. 1080 x 2340 piksel çözünürlüğe sahip 6.53 inç IPS LCD ekran yer alırken bu ekranı ise Corning Gorilla Glass 3 korumakta. 18W süratli şarjı destekleyen 6000 mAh’lik pil destekliyor.

Xiaomi ilerleyen vakitlerde ROM farklılığını ortadan kaldırıp kullanıcılarına daha süratli güncelleme sunabilir mi önümüzdeki günlerde daima birlikte göreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.