Genel

TV Ekran Gözetici Tavsiyeleri

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte konutlarımızın demirbaşı olan televizyonlar artık hantal birer aygıt değil, tasarımı ile konutlarımıza şıklık katan birer teknoloji mükemmeline dönüştü. Maalesef bu aygıtlar inceldikçe darbelere karşı daha dayanıksız oldular ve yüksek çözünürlükte sundukları manzara birtakım kullanıcıları rahatsız eder hale geldi. Neyse ki bir TV ekran esirgeyici ile tüm bu sıkıntıları aşmak mümkün.

Kullanıcılar TV ekran gözetici manzarayı bozar mı diye kaygı ediyor, haklılar. Zira binlerce lira harcayıp şahane bir imaj sunmasını beklediğimiz televizyonun imajının bozulmasını istemeyiz. Bu, hangi koruyucuyu kullandığınıza nazaran değişir. Gelin TV ekran hami ne işe fayda, manzarayı bozar mı yakından inceleyelim ve itimatla kullanabileceğiniz kimi TV ekran gözetici modellerine bakalım.

TV ekran kollayıcı ne işe fayda?

TV ekran koruyucunun iki temel vazifesi vardır; televizyonu korumak ve izleyiciyi korumak. Güçlü bir TV ekran gözetici, televizyon canımını darbelere karşı korur. Kaliteli bir TV ekran esirgeyici, televizyon izlerken göz yorulmasına neden olan ışığı filtreleyerek izleyiciyi korur. Yani TV ekran esirgeyici pek çok kişi için olmazsa olmazdır.

TV ekran esirgeyici manzarayı bozar mı?

İmgenin bozulması, hangi TV ekran koruyucuyu kullandığınıza nazaran değişen bir durumdur. Şayet ekran ışığını filtreleyen bir gözetici kullanıyorsanız imaj kalitesi değişecektir. Lakin sırf muhafaza vazifesine sahip bir kollayıcı kullanıyorsanız imaj kalitesinde bir değişiklik olmayacaktır.

En güzel TV ekran hami tavsiyeleri:

  • Mobays Tv Ekran Hami 165 Ekran
  • Notvex 147 Ekran Tv Ekran Hami
  • Etiasglass Arçelik A55L 6750 5B Uyumlu Tv Ekran Gözetici
  • Etiasglass Hi-Level 39Hl550 ile Uyumlu Tv Ekran Gözetici
  • Notvex Ekran Müdafaa Camı
  • Etiasglass Axen Ax32Dab3037-B ile Uyumlu Tv Ekran Esirgeyici
  • TVBOXGLASS TV Ekran Esirgeyici

Camdan 6 kat daha esnek: Mobays Tv Ekran Esirgeyici 165 Ekran

65 inç televizyonlarla uyumlu olan Mobays Tv Ekran Kollayıcı 165 Ekran modeli, kırılma ve çizilmeye karşı özel olarak üretilmiştir. 8K televizyonlarda hatta 3 boyutlu manzaralarda bile rastgele bir bozulmaya neden olmaz. Cama nazaran 6 kat daha esnektir. Özel yapısı sayesinde uyumlu televizyonların tümüne basitçe takılabilir ve kırılma ihtimalini neredeyse büsbütün ortadan kaldırır. Eserin gittigidiyor sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Camdan 8 kat daha esnek: Notvex 147 Ekran Tv Ekran Esirgeyici

58 inç televizyonlarla uyumlu olan Notvex 147 Ekran Tv Ekran Hami, tıpkı ekran boyutuna sahip tüm marka ve model televizyonlarla uyumludur. 3D, 4K, 8K yayınlarda rastgele bir manzara kaybı yaratmaz. Olağan cama nazaran 8 kat daha esnektir. Sıvı teması, kırılma, çizilme üzere durumlara karşı %100 muhafaza sağlar. Montajı son derece kolaydır. Eserin gittigidiyor sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Asla fark edilmez: Etiasglass Arçelik A55L 6750 5B Uyumlu Tv Ekran Hami

Birinci sınıf gereçten üretilmiş olan Etiasglass Arçelik A55L 6750 5B Uyumlu Tv Ekran Esirgeyici, 3 mm kalınlığındadır. 80 dereceye kadar olan sıcaklıklara, sıvı temasına, çizilmelere ve kırılmalara karşı sağlamdır. Birebir ölçüsü ile kullanıldığı vakit asla fark edilmez. Cama nazaran çok daha esnektir. Eserin Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Darbe alınca dağılmaz: Etiasglass Hi-Level 39Hl550 ile Uyumlu Tv Ekran Esirgeyici

3 mm kalınlığa sahip olan Etiasglass Hi-Level 39Hl550 ile Uyumlu Tv Ekran Esirgeyici, standart bir televizyon ekranına nazaran 8 kat daha sağlamdır. 80 dereceye kadar olan sıcaklıklara, sıvı temasına, çizilmelere ve kırılmalara karşı sağlamdır. Cama nazaran çok daha esnek olduğu için darbe alması halinde dağılmayacaktır. Eserin Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

3D, 4K, 8K yayınları bile bozmaz: Notvex Ekran Müdafaa Camı

Üretildiği özel hammade sayesinde manzarayı direk olarak geçiren Notvex Ekran Müdafaa Camı; 3D, 4K, 8K üzere yayınlarda bile rastgele bir imaj bozukluğuna neden olmuyor. 3 mm kalınlığındadır ve olağan cama nazaran 8 kat daha sağlamdır. Tak-Çıkar kullanımı sayesinde herkes tarafından kolay kolay monte edilebilir ve basitçe çıkarılabilir. Eserin n11 sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İnce ve güçlü: Etiasglass Axen Ax32Dab3037-B ile Uyumlu Tv Ekran Gözetici

Standart televizyon ekranlarına nazaran 8 kat daha sağlam olan Etiasglass Axen Ax32Dab3037-B ile Uyumlu Tv Ekran Hami, 3 mm kalınlığındadır. Camdan daha esnek olduğu için kırılma durumunda dağılmaz. 80 dereceye kadar olan sıcaklıklara, sıvı temasına, çizilmelere ve kırılmalara karşı sağlamdır. Eserin Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Uzun yıllar kullanılabilir: TVBOXGLASS TV Ekran Hami

Listemizdeki en uygun fiyatlı model olan TVBOXGLASS TV Ekran Gözetici, 3 mm kalınlığında ve akrilik yapıdadır. Televizyon ekranında oluşabilecek tüm kırılma ve çizilmelere karşı sağlamdır. Uzun yıllar kullanıldığında bile kollayıcı üzerinde sararma ve kararma olmaz, böylelikle televizyonunuzun da manzara kalitesi bozulmaz. Eserin n11 sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Televizyonunuzu her türlü darbeye karşı koruyan TV ekran esirgeyici ne işe fayda, imgeyi bozar mı üzere merak edilen soruları yanıtladık ve itimatla kullanabileceğiniz TV ekran esirgeyici modellerini listeledik. Listemizdeki eserlerin fiyatları, farklı alışveriş sitelerinde yer alan farklı kampanyalara nazaran değişiklik gösterebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.