Genel

WhatsApp, dilediğiniz sohbetleri biyometrik kilit ile korumanıza müsaade verecek

WhatsApp, kullanıcıların kişisel sohbetleri ortasından istediklerini parmak izi üzere biyometrik güvenlikle kilitlemelerine ve gizlemelerine imkan tanıyacak yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Çağdaş telefonların birçoklarında bir tıp biyometrik güvenlik özelliği bulunduğundan, bu özelliğin herkes tarafından kullanılabilmesi olası.

WABetaInfo forumundaki bir gönderiye nazaran yeni özellik, uygulamanın 2.23.8.2 sürümünde bulunuyor ve bu, şu anda herkes tarafından kullanılamayan erken bir yapı. Şirketin kozmetik değişikliklerden fazla tüketicilerin kaygılarını gideren yeni özellikler ve güncellemelerle geldiğini görmek olumlu bir değişiklik.

WhatsApp pek çok kişi için varsayılan iletileşme uygulaması, bu nedenle bu ekstra zımnilik katmanına sahip olmak, hassas irtibatları olan ya da yalnızca birtakım şeylerin saklı kalmasını isteyen pek çok şahsa katiyen yarar sağlayacaktır.

Bu özellik Whatsapp’ın erken beta sürümünde görüldüğü için, tüm kullanıcılara gelip gelmeyeceği belirli değil, bu yüzden şu an çok heyecanlanmamakta yarar var. Bu yeni zımnilik özelliği tam bir güncelleme ile gelirse, haberdar edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.