Genel

Windows 11’in büyük güncellemesi detaylanıyor: Android uygulama takviyesi yolda

Birçok kullanıcı tarafından merakla beklenen Windows 11’in Android uygulama takviyesi sonunda geliyor. Yeni işletim sisteminde bilinen problemleri düzeltmek ve sistem uygulamalarını yenilemek için ufak güncellemeler sunan Microsoft, önümüzdeki ay Windows 11’in birinci büyük güncellemesini paylaşacak.

Sonlu sayıda uygulamayı destekleyecek

Yeni güncelleme ile birlikte misyon çubuğu iyileştirmeleri, yenilenmiş not defteri, Media Player ve Ekim ayında Insiders kullanıcılarına sunulan Android uygulama dayanağını başlatmayı planlayan Microsoft, özelliğin birinci olarak beta kademesinde olacağını belirtiyor. Bununla birlikte Amazon Appstore tarafından desteklenecek yeni özellik sonlu sayıda uygulamaya mesken sahipliği yapacak.

Yepisyeni bir tasarım ve karanlık mod seçenekleri ile gelecek Not defteri ve Media Player uygulamalarının yanı sıra vazife çubuğu tarafında da büyük değişiklikler sunmayı planlayan Microsoft, sessize alma/açma özelliği, hava durumu widget’ları ile birlikte Windows 11’de eksik olan sürükle bırak üzere fonksiyonunu de geri getirecek.  

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.