Genel

Xbox Lideri, PlayStation’ın Game Pass’e rakip servis hazırladığı argümanlarını yorumladı

Bildiğiniz üzere Xbox’ın Xbox Game Pass isimli bir servisi bulunuyor ve son çıkan söylentiler Sony’nin de bu biçim bir servis üzerine çalıştığı istikametinde. Şimdi resmi olarak duyurulmamış olan bu servisi de geçtiğimiz günlerde Xbox lideri Phil Spencer yorumladı.

“Doğru Yanıt Bu”

IGN’den Ryan McCaffrey ile konuşan Phil Spencer, söylentilere nazaran mevcut PS Plus sisteminin yerini alacak ve yeni özellikler ekleyecek Project Spartacus isimli servisi yorumladı. Phil Spencer “Her şeyi çözmüşüm üzere görünmek istemem lakin bence hakikat yanıt bu. Bu yüzden diğerlerinin bu stil bir servis geliştirdiğini duyunca yahut oyunlarını PC’ye getirdiğini duyunca bu bana mantıklı geliyor zira bence hakikat karşılık bu.” dedi

PlayStation, Game Pass usulü sistemi konusunda şu anda hala resmi bir açıklama yapılmış değil fakat son alınan kararlar ve ortaya çıkan haberler PlayStation’ın önemli bir halde bu servis üzerinde çalıştığını gösteriyo. Servisin bu yıl duyurulup önümüzdeki yıl erişime açılma ihtimali bir epey yüksek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.