Genel

Xiaomi durmak bilmiyor, artık de yeni termos modelini tanıttı!

Çinli teknoloji devi Xiaomi, pratik ve şık bir dizayna sahip olan MIJIA Termos Kupası Flip-top versiyon 2’yi piyasaya sürdü. Termos kupası, dayanıklılık ve uzun ömürlülük sağlayan yüksek kaliteli gereçlerden yapılmıştır. Termos kupasının iç tankı 316L paslanmaz çelikten yapılmıştır. Bu, kusursuz korozyon direncine sahip bir paslanmaz çelik tipidir ve termos kupasının basitçe paslanmayacağı yahut korozyona uğramayacağı manasına gelir.

MIJIA Termos Kupası Flip-top versiyon 2 Termos kupasının kapasitesi 480 mL’dir ve gün boyunca taşınması kolaydır. Ayrıyeten 240g yüküyle nispeten hafiftir, bu da onu sırt çantasına, el çantasına yahut hatta bir cebine kolaylıkla sığdırılmasını sağlar.

Xiaomi durmak bilmiyor, artık de yeni termos modelini tanıttı!

Yeni MIJIA termos kupası, tek elinizle termos kupasını açıp kapamanıza müsaade veren tek düğmeli bir çıkartma dizaynını benimser. Yalnızca anahtarı basılı tutun ve sol tarafa hakikat itin, böylelikle içeceğinizin olduğu yer açılacaktır. Saklı kilit tasarımı, termos kupasının seyahat sırasında kazara açılmamasını sağlar.

MIJIA Termos Kupası Flip-top versiyon 2 Termos kupasının içme yeri yaklaşık 13 mm’ye kadar arttırılmıştır, bu da ondan içmenizi daha kolay hale getirir ve içme yerinin alt kısmı, çay yapraklarının ağzınıza girmesini önlemek için bâtın bir çay sızdırmazlığına sahiptir. Çay sızdırmazlığı çıkarılabilir olduğundan, çay ve suyu ayırmak ve temizlemek kolaydır.

MIJIA Termos Kupası Flip-top versiyon 2 Termos kupası çok katmanlı ısı yalıtımı dizaynına sahiptir, bu da içeceklerinizi uzun mühlet sıcak yahut soğuk tutabilmesi manasına gelir. İç tankın dış tarafı bakır kaplama teknolojisi kullanır, böylelikle vakum saflığını sağlar ve termal yalıtım performansını artırır.

MIJIA Termos Kupası Flip-top versiyon 299 yuan ($14) fiyat etiketi taşıyor ve şu anda Çin’de satışa sunuluyor. Eserin küresel pazarda satışa sunulup sunulmayacağı ise şimdilik bilinmiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.