Genel

Yeni kuşak Galaxy SmartTag, serinin teknik özelliklerini genel olarak güzelleştirecek

Samsung, geçtiğimiz yıl orjinal Galaxy SmartTag’i piyasaya sürmüştü. Fakat şirket bu yıl bir devam sineması yayınlamaya hazırlanıyor. Samsung’un bir sonraki kuşak Galaxy SmartTag hakkındaki özel rapor, Kore medyası tarafından da doğrulandı ve bir sonraki SmartTag’in özellikleriyle ilgili daha fazla detay ortaya çıktı.

Ayrıca bu yeni rapor, 2. kuşak Galaxy SmartTag’in, bu yılın ilerleyen vakitlerinde Galaxy Watch 6, Galaxy Z Fold ve Z Flip 5 ile birlikte ve daha da şaşırtan bir biçimde, Galaxy Buds 3 ile birlikte duyurulacağını belirtiyor. Şimdiye kadar Galaxy Buds 3 hakkında pek bir şey duymadık, fakat görünüşe nazaran bu yıl yeni bir kulaklık çifti piyasaya sürülecek.

Yeni kuşak Galaxy SmartTag, serinin teknik özelliklerini genel olarak iyileştirecek

Diğer taraftan Galaxy Watch 6, teze nazaran Galaxy Watch 5 Pro‘dan daha büyük bir ekrana ve daha yüksek bir çözünürlüğe sahip olacak. Bu daha büyük panelin kenarları da kavisli olabilir. Yeni raporda belirtilen sanayi içi kaynaklar, Samsung’un, kablosuz menzil dahil olmak üzere bir sonraki kuşak Galaxy SmartTag’in birçok özelliğini geliştireceğini söylüyor. Şayet argümanlar doğruysa yeni aygıt daha yeterli bir sinyal ve daha uzun bir pil ömrüne sahip olacak.

Ayrıca, SmartTag 2 daha âlâ güvenlik özellikleriyle donatılacak ve yetkisiz takibi önlemek için tasarlanmış olacak. Ve irtibat, güvenlik ve pil ömrü geliştirmeleri kâfi değilmiş üzere, Samsung, SmartThings ile aygıtın fonksiyonelliğini yeni ve akıllı yollarla birleştirerek genişletmeye çalışacak. Bir sonraki jenerasyon SmartTag, SmartThings aygıtlarını aktifleştirmek, ışıkları karartmak yahut akıllı televizyonları denetim etmek üzere vazifeleri yerine getirebilir. Samsung, ikinci kuşak Galaxy SmartTag’i, Ağustos-Eylül’de düzenlenecek olan bir sonraki Unpacked etkinliğinde duyurması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.